Krystyna Pawłowicz jest znaną polityczką, o której nie sposób nie słyszeć. Kiedyś była bardzo aktywną posłanką partii Prawo i Sprawiedliwość, która niejednokrotnie wzbudzała wśród społeczeństwa wiele kontrowersji.

Obecnie Krystyna Pawłowicz sprawuje rolę sędzi Trybunału Konstytucyjnego. Jest to bez wątpienia bardzo odpowiedzialne stanowisko.

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego niejednokrotnie szokowała i wzbudzała ogromne emocje swoimi wypowiedziami oraz zachowaniami. Właśnie dlatego nie jest zbyt lubianą postacią.

Kolejny zdumiewający komentarz Krystyny Pawłowicz

W ostatnim czasie szum wokół jej postaci nieco przycichł – po wzburzeniu internautów spowodowanym faktem, że objęła posadę sędzi Trybunału Konstytucyjnego, nieco się uspokoiło.

Krystyna Pawłowicz. Źródło: o2.pl
Krystyna Pawłowicz. Źródło: o2.pl

Sama zainteresowana najwyraźniej uznała, że lubi, gdy jest o niej głośno. Właśnie dlatego postanowiła nieco pośmiać się z wyglądu innych osób, udostępniając pewne zdjęcie na Twitterze i dopisując do niego własny komentarz.

Krystyna Pawłowicz przejrzała Internet po to, by znaleźć zdjęcie, które jej się nie spodoba. Jak podaje Super Express, eksposłanka, która nie potrafi zrezygnować z mediów społecznościowych, pokazała zdjęcie kobiety, która – jej zdaniem – przesadziła z operacjami plastycznymi.

„Takie są skutki gdy zmieniamy Naturę i działamy wbrew niej... Ohyda...” – napisała pod nim.

Kobieta przedstawiona na zdjęciu istotnie wygląda niecodziennie, jednak nie wiadomo, czy zdjęcie nie zostało przerobione. Ponadto warto zauważyć, że publiczne wyśmiewanie się z wyglądu innych, a także nawoływanie do tego samego przez udostępnianie ich zdjęć wraz z takimi komentarzami, to zachowanie bez klasy.

W czasach, gdy nawołuje się do akceptacji samego siebie, wspiera działania „body positive”, a także tyle mówi się o zaniechaniu nienawiści czy nawoływania do linczu, takie zachowanie po prostu nie przystoi. A sędzi Trybunału Konstytucyjnego – szczególnie.

Słabe zagranie dla wzbudzenia rozgłosu, pani Krystyno. Warto zastanowić się nad tym, co umieszcza się w mediach społecznościowych i jakie zachowania się promuje. Nikt nie chciałby, by jego zdjęcie znalazło się u kogokolwiek z komentarzem „ohyda” lub temu podobnym.

Polecamy dobrze przemyśleć swoje zachowanie przed publikacją podobnych wpisów lub wyśmiewaniem się z innych – takie zachowania już nieraz doprowadziły do tragedii. A tego byśmy nie chcieli.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: TRWA ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZNISZCZENIA BALONU WIDOKOWEGO. WIADOMO CO BADA PROKURATURA

Jak informował portal Życie: SEWERYN KRAJEWSKI PRZESZEDŁ WIELE CIĘŻKICH CHWIL. JEGO ŻYCIE NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI

Portal Życie pisał również o… JAK ZAOSZCZĘDZIĆ PRZY PIKUJĄCYCH CENACH WARZYW I OWOCÓW? PROSTE ROZWIĄZANIA NA BRAK PUSTKI W PORTFELU