Od ślubu Dominiki Gwit minęły już dwa lata i z tej okazji gwiazda postanowiła podzielić się z obserwatorami fotografiami z ceremonii, które do tej pory znajdowały się jedynie w ślubnym albumie pary. Małżonkowie nie chcieli wokół siebie medialnego szumu i robiących zdjęcia fotoreporterów pod USC, stąd cała ceremonia i wesele były utrzymane w tajemnicy.

Jaki jest zatem powód tego, że aktorka zdecydowała się upublicznić fotografie ze swojego ślubu i wesela? Jak domniemywa serwis pomponik.pl, druga rocznica ślubu wywołała w aktorce piękne wspomnienia, stąd chęć podzielenia się swoim szczęściem ze światem. Na fotografii widać m.in. jak nowożeńcy wspólnie kroją tort weselny.

Dominika Gwit pokazała zdjęcia z wesela. Sekret Wojciecha Dunaszewskiego wyszedł na jaw, właśnie dlatego tak dobrze rozumie swoją żonę

- „2 lata, a ja wciąż kocham mocniej i mocniej. Dziękuję ci, mężu, za ocean miłości, którym obdarzasz mnie każdego dnia!” – napisała Dominika Gwit.

Przy okazji, okazało się, co tak mocno zbliżyło małżonków na samym początku ich znajomości. Mają podobne życiowe doświadczenia związane z utratą wagi. Tak samo jak żona, Wojciech Dunaszewski zmagał się latami ze sporą nadwagą, aż w końcu postanowił walczyć z otyłością i udało się mu trwale, bez efektu jo-jo zrzucić 50 kilogramów!

Udało mu się również wygrać z depresją i zmienić swój los o 180 stopni. Wie zatem, jak trudne bywają zmagania z podobną sytuacją.

+ „Gdybym nie doświadczyła dramatycznej walki z nadwagą, zmiany sposobu myślenia o sobie i swoim ciele, pewnie nasz związek by się nie udał” – mówiła szczerze w jednym z wywiadów, cytowana przez pomponik.pl.

fot. Instagram @dominikagwit

Jak informował portal "Życie": ARCHIWALNA FOTOGRAFIA MAGDY GESSLER TRAFIŁA DO SIECI. JEJ CÓRKA POSTANOWIŁA POKAZAĆ, JAK KIEDYŚ PREZENTOWAŁA SIĘ GWIAZDA TVN

Przypomnij sobie: CZY KRZYSZTOF RUTKOWSKI WYBACZY JEJ TE SŁOWA? SENSACYJNE WYZNANIE MAI RUTKOWSKI O MĘŻU, OCZY OTWIERAJĄ SIĘ ZE ZDUMIENIA

Portal "Życie" pisał również: UKOCHANA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO WYJAWIŁA PRAWDĘ. JOANNA OPOZDA ZDRADZIŁA, CO NAPRAWDĘ WYDARZYŁO SIĘ PAMIĘTNEGO WIECZORU W RESTAURACJI