Co jak co, ale uroku, poczucia humoru i dystansu do siebie od Dominiki Gwit można się naprawdę uczyć. Aktorka jest na językach od czasu, gdy postanowiła nie katować się więcej dietami i po spektakularnej przemianie i zrzuceniu blisko 50 kilogramów postanowiła odpuścić i pokochać siebie taką, jaką jest. Efekt jo-jo, jaki się u niej pojawił, zdaje się jej nie przerażać – gwiazda nie przejmuje się swoją tuszą i woli żyć pełnią życia niż cały czas liczyć kalorie.

Popularna aktorka niedawno świętowała swoje urodziny – 22 czerwca skończyła 32 lata. I choć przez pandemię koronawirusa musiała nieco zwolnić tempa, to nie poddaje się i wciąż działa.

Dominika Gwit szczerze o macierzyństwie

Fani zastanawiają się, czy aktorka planuje dzieci i jakie jest jej podejście do macierzyństwa. Jak zauważa portal Pomponik, aktorka ostatnio uchyliła rąbka tajemnicy.

Dominika Gwit screen: Pomponik.pl
Dominika Gwit screen: Pomponik.pl
Dominika Gwit screen: Pomponik.pl

Jej mąż, Wojciech Dunaszewski, zasugerował, by zaczęła czytać dzieciom bajki w internecie, by umilić im czas spędzany w domu podczas pandemii.

- To są nie tylko bajki, to są też zabawy, bo uczymy się wypowiadać trudne słowa, poznajemy przysłowia. Robię to domowymi sposobami, nie mam odpowiedniego sprzętu – mówi.

Dominika Gwit ujawniła, że starają się z mężem o dziecko.

- Każda kobieta, kiedy wyjdzie za mąż, myśli o tym, żeby urodzić dziecko – twierdzi.

Okazuje się, że ona i jej mąż kupili dom, który ma już dziecięcy pokoik. Teraz, gdy znalazła odpowiedniego partnera, Dominika Gwit może myśleć o dzieciach.

Dominika Gwit. Źródło: Instagram
Dominika Gwit. Źródło: Instagram
Dominika Gwit. Źródło: Instagram

- Myślałam, że będzie gorzej, a jest naprawdę bardzo fajnie. W końcu możemy być blisko. Mój mąż już chodzi do pracy, ale i tak spędzamy dużo czasu razem. Gramy w gry planszowe, oglądamy filmy, słuchamy muzyki, czytamy książki. Spędzam też długie godziny w kuchni, ponieważ lubię pichcić. Teraz postanowiłam, że upiekę chleb. Ciekawe, czy mi się uda – mówiła w jednym z ostatnich wywiadów.

Planuje w dalszym ciągu czytać dzieciom online, nawet wtedy, gdy będzie z powrotem aktywna zawodowo.

Przypomnij sobie o… ZNANY KABARECIARZ MICHAŁ WÓJCIK PRZECHODZI TRUDNE CHWILE. Z POMOCĄ PRZYBYLI LUDZIE O DOBRYCH SERCACH

Jak informował portal Życie: EWA DRZYZGA WYSZŁA Z WAŻNĄ INFORMACJĄ DO MILIONÓW POLAKÓW. GWIAZDA TVN POSTANOWIŁA POPROSIĆ O COŚ ISTOTNEGO

Portal Życie pisał również o… ZOSTAWIŁEŚ STARY DOWÓD NA PAMIĄTKĘ? NIE SPODZIEWASZ SIĘ JAK BARDZO MOŻE CI POMÓC W ZWIĘKSZENIU EMERYTURY