Ewa Drzyzga przez lata była uważana za jedną z najważniejszych postaci stacji TVN, przez ponad 1,5 dekady prowadząc hitowe talk show „Rozmowy w toku”. Później postanowiła zmienić format swojej pracy i zajęła się prowadzeniem programu „36,6 °C”, który spotkał się z umiarkowanym zainteresowaniem widzów, jednak traktował o kwestiach medycznych, ważnych dla wielu osób.

Gwiazda postanowiła wyjść do Polaków z istotnym apelem, nikt się tego nie spodziewał. Co jest powodem nietypowego posta Ewy Drzyzgi w social mediach?

Apel Ewy Drzyzgi spotkał się z wielkim zainteresowaniem. W social mediach gwiazdy TVN znalazł się bardzo nietypowy wpis. O co chodzi?

Ewa Drzyzga zaapelowała do swoich obserwatorów. Temat nie może czekać, to bardzo istotna informacja

Ewa Drzyzga postanowiła zwrócić się z nietypową sprawą do swoich fanów i osób obserwujących jej poczynania w Internecie.

fot. Instagram @ewa_drzyzga

Choć gwiazda nie jest specjalnie aktywna w mediach społecznościowych to postanowiła nie czekać i zrobić wyjątek w palącej kwestii. Na Instagramie Ewy Drzyzgi pojawiło się zdjęcie, opatrzone bardzo poruszającym opisem. Sytuację przywołuje portal lelum.pl.

Do niesamowitego wpisu skłoniły ja słowa, które miała usłyszeć kilka dni wcześniej. Chodzi jej o uważność na samego siebie.

– Zadbaj o siebie – usłyszałam dziś na początek dnia. Brzmi jak polecenie, zadanie do wykonania, ale wypowiedziane z troską przyjmujesz inaczej i odkładasz na później, bo są inne zadania do wykonania. Zapominasz, że ktoś Ci życzył z serca, byś zadbał o siebie. A gdyby to zadanie uznać za najważniejsze danego dnia? – postanowiła poprosić swoich fanów o ważną refleksję z tym związaną.

Apel dziennikarki dotyczy każdej osoby, która ma problem ze zwolnieniem trybu życia, zadbaniem o zdrowie fizyczne i psychiczne, przez co spada nasze samopoczucie, wydajność i dobry humor.

fot. Instagram @ewa_drzyzga

Jak informował portal "Życie”: KRÓLOWA ELŻBIETA II NIE MA JEDNEJ RĘKI? NIESAMOWITĄ TAJEMNICĘ MONARCHINI WYZNAŁA JEJ CÓRKA, KSIĘŻNICZKA ANNA

Przypomnij sobie: DO SIECI TRAFIŁY ZDJĘCIA DOMU KINGI RUSIN. SZCZEGÓŁY WYSTROJU NAPRAWDĘ ZDUMIEWAJĄ, U WIELU MOŻE POJAWIĆ SIĘ ZAZDROŚĆ

Portal "Życie" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI ZMIENI PO LATACH BARWY KLUBOWE? BAYERN MONACHIUM DOSTAŁ PROPOZYCJĘ TRANSFERU ZAWODNIKA I TO OD GIGANTA