Co jak co, ale uroku, poczucia humoru i dystansu do siebie od Dominiki Gwit można się naprawdę uczyć. Aktorka jest na językach od czasu, gdy postanowiła nie katować się więcej dietami i po spektakularnej przemianie i zrzuceniu blisko 50 kilogramów postanowiła odpuścić i pokochać siebie taką, jaką jest. Efekt jo-jo, jaki się u niej pojawił, zdaje się jej nie przerażać – gwiazda nie przejmuje się swoją tuszą i woli żyć pełnią życia niż cały czas liczyć kalorie.

Popularna aktorka niedawno świętowała swoje urodziny – 22 czerwca skończyła 32 lata. I choć przez pandemię koronawirusa musiała nieco zwolnić tempa, to nie poddaje się i wciąż działa.

Dominika Gwit. Źródło: Instagram
Dominika Gwit. Źródło: Instagram

Rozbierana sesja Dominiki Gwit

Mało kto spodziewał się, że działania Dominiki Gwit pójdą w tym kierunku. Tymczasem sama aktorka oznajmiła, że wzięła udział w nietypowej sesji – robiono jej rozbierane zdjęcia.

Jak przypomina Radio ZET, stała się popularna głównie za sprawą filmu „Galerianki” Katarzyny Rosłaniec, widzowie pokochali także jej rolę w serialu „Przepis na życie” oraz „Singielka”. Zachwyciła wszystkich postępami w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie wirowała na parkiecie jak mało kto. Od 2017 roku w życiu Dominiki Gwit nieco się zmieniło – wtedy nikt nie przypuszczałby, że zobaczymy ją w takiej sesji.

Dominika Gwit. Źródło: Instagram
Dominika Gwit. Źródło: Instagram

Na Instagramie Dominiki Gwit znalazło się zdjęcie, na którym aktorka stoi za kurtyną. Wychyla się zza niej i pozuje, okazując zaskoczenie. W polu widzenia fanów znalazła się jej twarz, jedna ręka w całości oraz palce drugiej, trzymające za zasłonę. Uwagę przykuwają czerwone paznokcie aktorki.

Jednak nie to wzbudziło największą sensację. Najważniejszy okazał się opis.

„Dziewczyny, postanowiłam zaszaleć... Zrobiłam to! Rozebrałam się w kobiecym interesie! Bądźcie ze mną! Szczegóły wkrótce...” – napisała pod odważną fotką.

Dominika Gwit. Źródło: Instagram
Dominika Gwit. Źródło: Instagram

Czekacie już na efekty?

Przypomnij sobie o… IMGW WYDAŁ KOLEJNE OSTRZEŻENIA DLA NASZEGO KRAJU. ZROBI SIĘ NAPRAWDĘ GORĄCO I NIEBEZPIECZNIE, WYSTĄPIĄ BURZE Z GRADEM

Jak informował portal Życie: SYN ZENKA MARTYNIUKA MÓWI O ZAŚLUBINACH. CZY TO JUŻ KONIEC JEGO DOTYCHCZASOWEGO MAŁŻEŃSTWA

Portal Życie pisał również o… NAJWIĘKSZE SEKRETY PIERWSZYCH DAM ORAZ PIERWSZEGO DŻENTELMENA. MAŁO KTO WIE, JAKIE TAJEMNICE SKRYWAJĄ