Jak podaje portal „Super Express”, Daniel Martyniuk odpoczywa teraz nad morzem. Odpoczynek był mu potrzebny, bo ostatnie tygodnie nie należały dla niego do najłatwiejszych. W mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem z zaślubin. Co na to jego żona?

Trudne tygodnie

Daniel Martyniuk z pewnością nie może zaliczyć ostatnich tygodni do najlepszych. Po popadnięciu w konflikt z prawem syn Zenka Martyniuka trafił do aresztu. Teraz postanowił odpocząć i naładować baterie wypoczywając nad morzem. Daniel znów korzysta z życia.

W trakcie wypoczynku jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie pochwalił się m.in. swoim wokalnym talentem – zamieścił w sieci filmik, na którym nad ranem śpiewa przed hotelem „Sen o Warszawie” z repertuaru Czesława Niemena. Teraz zamieścił na Instagramie zdjęcie z prawdziwą boginią!

Instagram/daniel.martyniuk.89

Zdjęcie z zaślubin

W mediach społecznościowych Daniel zamieścił zdjęcie z boginią Juratą. Zgodnie z legendą miała ona mieszkać w pałacu wykonanym z bursztynu, znajdującym się na dnie Bałtyku. To ona rządziła morzem i wszystkim, co w nim żyło. Bogini zakochała się w śmiertelniku, co niestety sprowadziło na nią srogą karę.

Daniel zapozował do zdjęcia z pomnikiem bogini Juraty, podpisując je „Zaślubiny z morzem”. Trudno powiedzieć, co na to jego obecna żona, która przypomnijmy ma już dość wyskoków swojego partnera.

Instagram/daniel.martyniuk.89

Jak podoba się wam nowa wybranka Daniela? Z pewnością przyjęłaby wszystkie wyskoki młodego Martyniuka ze spokojem.

To też może cię zainteresować: TVP znów zaskoczy swoich widzów. Już niedługo nowy program pojawi się na antenie, takiego teleturnieju jeszcze nie było

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie może się zdobyć na powrót w to miejsce. Ból nadal jest zbyt silny

O tym się mówi: Premier Mateusz Morawiecki ogłosił stanowczą decyzję. Chodzi o powrót uczniów do szkół. Znana jest dokładna data, nie ma już wątpliwości