Trudno się temu dziwić – co jak co, ale uroku, poczucia humoru i dystansu do siebie od Dominiki Gwit można się naprawdę uczyć! Aktorka od dawna jest na ustach wszystkich, gdy postanowiła nie katować się więcej dietami i po spektakularnej przemianie i zrzuceniu blisko 50 kilogramów postanowiła odpuścić i pokochać siebie taką, jaką jest. Efekt jo-jo, jaki się u niej pojawił być dotkliwy, ale gwiazda nie przejmuje się swoją tuszą i woli żyć pełnią życia niż cały czas liczyć kalorie.

Dominika Gwit od lat cieszy się szczęściem rodzinnym i spędza dziś masę wolnego czasu z ukochanym mężem. Choć epidemia koronawirusa odebrała jej zajęcie to aktorka nie traci rezonu i stara się patrzeć w przyszłość z dobrym nastawieniem.

To wielki dzień dla Dominiki Gwit! Uwielbiana przez tysiące Polaków aktorka kończy w poniedziałek, 22 czerwca 32 lata. Gwiazda – mimo trudnej sytuacji zawodowej – nie traci dobrego humoru i choć bezrobotna to cieszy się z wyjątkowego dnia!

fot. Instagram @dominikagwit

Dominika Gwit obchodzi 32. urodziny. Przyjaciółki sprawiły jej niespodziankę, a fani zalali jej Instagram życzeniami urodzinowymi!

Własnie w tym trudnym czasie gwiazda mogła przekonać się, jak przydaje się rodzina i przyjaciele. Choć nie planowała świętować swojego jubileuszu w większym gronie to przyjaciółki zupełnie ją zaskoczyły.

- Jutro kończę 32 lata. Nie planowałam żadnych imprez ale ... OD CZEGO SĄ PRZYJACIÓŁKI. Moje Siostry, moje Bratnie Dusze, wzięły mnie za kołnierz i bach! Śniadanie , kwiaty i prezenty. Och Girls... KOCHAM WAS i każdego dnia dziękuję za Waszą Przyjaźń, która jest dla mnie największym prezentem – napisała pod postem na Instagramie Dominika Gwit, cytowana przez serwis Pomponik.pl.

Fani zalali jej profil na Instagramie setkami życzeń, a wśród nich pojawiało się jedno, które byłoby jednocześnie spełnieniem wielkiego marzenia Dominiki Gwit – ciąży i szczęśliwego rozwiązania. Aktorka nie ukrywa, że chciałaby z mężem Wojtkiem Dunaszewskim doczekać się maluszka!

fot. Instagram @dominikagwit

Jak informował portal „Życie”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA I PRZEMEK KOSSAKOWSKI WKROCZYLI NA NOWY ETAP W SWOIM ZWIĄZKU. FANI SĄ ZACHWYCENI

Przypomnij sobie: EMISJA SERIALU „ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH” DOBIEGŁA KOŃCA? FANI PRODUKCJI BĘDĄ MOCNO ROZCZAROWANI

Portal „Życie” pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN PO PORODZIE OTRZYMUJE BARDZO DUŻO OFERT WSPÓŁPRAC. ZA JEDNĄ Z NICH OTRZYMA REKORDOWĄ KWOTĘ, INTERNAUCI SĄ W SZOKU