Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najlepiej zarabiających piosenkarek w Polsce. Tylko za jeden występu w ramach koncertu sylwestrowego w TVN zgarnęła 130 tysięcy złotych. Do tego dochodzą zyski z ostatniej trasy koncertowej i inne źródła dochodu, takie jak występ w programie "My Way" czy przychody z marki odzieżowej.

Edyta Górniak ma już 47 lat. Słynie z bogatego życiorysu, a jej poczynania są tematem wielu dyskusji. Z pewnością ma niezwykle barwne życie, o czym fani gwiazdy przekonali się już wiele razy

Edyta Górniak. Źródło: interia.pl
Edyta Górniak. Źródło: interia.pl
Edyta Górniak. Źródło: interia.pl

Edyta Górniak wraca do "The Voice of Poland"!

„The Voice of Poland” jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych Telewizji Polskiej. Show, które doczekało się aż 10 edycji, po raz kolejny wita na swoim pokładzie Edytę Górniak.

Każda nowa edycja popularnego show muzycznego spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. Głównie dotyczą one tego, kto zasiądzie w gronie jury. Ostatnio głośno mówiło się o tym, że na sędziowskim krześle może zasiąść Justyna Steczkowska czy Beata Kozidrak. Niestety ta druga ze względu na swoje poglądy polityczne nie pojawi się w emitowanym przez telewizję Polską programie. Skorzystała na tym Edyta Górniak, którą oglądaliśmy już w kilku poprzednich sezonach.

-Po wielu tygodniach negocjacji producentowi i Edycie Górniak udało się dojść do porozumienia. Edyta zasiądzie w jury "The Voice of Poland", dołączając do Afromental, Michała Szpaka i Urszuli Dudziak. Zapowiada się bardzo emocjonujący sezon - informuje źródło Pudelka.

The Voice of Poland fot. SATinfo24
The Voice of Poland fot. SATinfo24

To też może cię zainteresować: Pomorze: zaskakujące dane dotyczące liczby chorób układu pokarmowego. O co chodzi