Ta rodzina robi furorę na całym świecie i wszystko wskazuje na to, że kilkudniowa Heidie nie będzie ich ostatnim dzieckiem. 22. dziecko Radfordów przyszło na świat niedawno, a 44-letna Sue i jej 48-letni mąż Noel najpewniej na tym nie poprzestaną.

Rodzina od lat prowadzi niewielką piekarnię, lecz taka liczba dzieci przysporzyła im ogromnej popularności. Małżeństwo prowadzi profile w portalach społecznościowych, rodzina zgodziła się również na udział w reality show brytyjskiego kanału Channel 4 „21 Kids and Counting”.

Małżeństwo Brytyjczyków doczekało się 22. dziecka!

Jak informuje portal parenting.pl, Sue poznała Noela, gdy miała zaledwie 7 lat, w wieku 14 lat pierwszy raz zaszła w ciążę i na świat przyszedł pierwszy syn pary – Chris. Oboje byli adoptowanymi dziećmi i namawiano ich na to, by swoje dziecko również oddali.

fot. Instagram @theradfordfamily

Para nastolatków odmówiła, a wkrótce udowodnili, ze posiadania licznej rodziny to ich życiowy cel i realizacja największego marzenia. Najmłodsza pociecha pary przyszła na świat 3 kwietnia. Dziewczynce nadano imię Heidie.

Z okazji naordzin kolejnego dziecka rodzina decyduje się na sesję zdjęciową maluszka około 10 dnia życia dziecka. Tym razem, zrobiono wyjątek i mała Heidie została sfotografowana dopiero po ukończeniu 15. tygodnia życia. Powodem były zamknięte studia fotograficzne z powodu pandemii.

Maleńka Heidie jest po prostu urocza, a po sesji cała rodzina wybrała się do fast-foodu. Sue i Noel są ponadto potrójnymi dziadkami. Zdradzili niedawno, że ich córka spodziewa się dziecka, zatem zostaną babcią i dziadkiem po raz czwarty!

fot. Instagram @theradfordfamily

Jak informował portal "Życie": POLACY BĘDĄ MUSIELI DOSTOSOWAĆ SIĘ DO NOWEGO ZAKAZU. NIE OBEJMIE ON WSZYSTKICH, ALE I TAK JEGO KONSEKWENCJE SĄ DOTKLIWE, WŁAŚNIE WSZEDŁ W ŻYCIE

Przypomnij sobie: TADEUSZ RYDZYK POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. NAGŁA INFORMACJA ZBURZYŁA JEGO SPOKÓJ, ODESZŁA BLISKA MU OSOBA

Portal "Życie" pisał również: PODCZAS GRZYBOBRANIA MOŻNA DOSTAĆ MANDAT! NIEWIELE OSÓB O TYM WIE, CZYM MOŻNA SIĘ NARAZIĆ PODCZAS SPACERÓW PO LESIE