Małżeństwo Bogumiły Wander i Krzysztofa Baranowskiego trwa już od kilkunastu lat. Jednak jakiś czas temu kobieta zaczęła mieć poważne problemy ze zdrowiem.

Burzliwy romans pary

Krzysztof Baranowski jakiś czas temu wydał książkę. W publikacji dokładnie opowiedział o tym, jak wyglądało jego życie. Opisał tam również swoją relację z obecną żoną - Bogumiłą Wander.

Mężczyzna nie ukrywa, że zakochali się w sobie kiedy oboje mieli już założone rodziny. Ich związek jest efektem bardzo burzliwego i pełnego emocji romansu. Jednak ostatnio w ich życiu zaszły spore zmiany.

- Jestem bankrutem. Po latach ciężkiej pracy muszę sprzedać nasz dom w Konstancinie, bo nie jestem w stanie go utrzymać. Budowaliśmy go jeszcze w wieku produkcyjnym, przy niezłych zarobkach. Teraz dwie emerytury nie wystarczają na opłacenie rachunków. Czasem trafi się jakiś wykład motywacyjny, wtedy mamy dodatkowe pieniądze - napisał w swojej książce Krzysztof Baranowski.

Źródło: nieruchomosci.dziennik.pl

Mężczyzna potrzebuje chwili samotności

Ostatnio Krzysztof Baranowski udzielił wywiadu dla „Faktu”. Wyznał tam, że zamierza się udać na urlop, niestety samotnie.

- Jadę na łódkę w przyszłym tygodniu. Może będzie to kilka dni, a może zrobi się z tego troszkę dłuższy urlop. Zobaczymy, na ile pozwoli mi właściciel łódki w Szczecinie - wyznał mężczyzna.

W wywiadzie Krzysztof Baranowski potwierdził, że stan zdrowia jego żony nie jest obecnie najlepszy. Kobieta od pewnego czasu mocno podupadła na zdrowiu.

- Niestety żona nie pojedzie ze mną. Choruje, ale jest bezpieczna. Dlatego jest nieobecna w życiu publicznym i już raczej tak zostanie - przyznał mężczyzna.

Krzysztof Baranowski wyznał, że potrzebuje chwili odpoczynku i samotności. Niedawno skończył swoją nową książkę, a do tego nieustannie obarczony jest domowymi obowiązkami. Nie wiadomo jednak, pod czyją opieką pozostanie jego żona, kiedy będzie on nieobecny w domu.

Źródło: radiozet.pl

To również może Cię zainteresować: MAGDA MOŁEK ZNIKNIE ZE STACJI TVN? DZIENNIKARKA POSTANOWIŁA SKIEROWAĆ SWOJĄ KARIERĘ NA INNE TORY

Portal „Życie” pisał również o: PIOTR ŻYŁA MA NOWĄ PARTNERKĘ. BYŁA ŻONA SKOCZKA NARCIARSKIEGO NIE POZOSTAWIŁA NA NIM SUCHEJ NITKI

Jak informował również portal „Życie”: OSTRA KRYTYKA W KIERUNKU MAŁGOSI I PAWŁA Z PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY". INTERNAUCI BYLI BEZWZGLĘDNI