Magdę Mołek od wielu lat mogliśmy oglądać w stacji TVN. Okazuje się jednak, że w życiu dziennikarki zachodzą poważne zmiany. Jakie kroki podjęła?

Ogromne zmiany w życiu dziennikarki

Już jakiś czas temu, kiedy Magda Mołek świętowała 25. lat pracy w telewizji, dziennikarka zdecydowała się opowiedzieć o tym jak dokładnie przebiegała jej kariera. Poinformowała także, że na ten moment odchodzi z programu „Dzień dobry TVN”. Okazuje się jednak, że dziennikarki nie zobaczymy również na TVN Style. Jak informuje portal Super Express, jesienią nie będzie kontynuowany program „W roli głównej”, który prowadziła dziennikarka.

Podczas rozmowy z Karolem Paciorkiem, Magda Mołek wyjawiła dlaczego zdecydowała się odejść z programu „Dzień dobry TVN”. Wyznała, że była to dla niej dość poważna decyzja.

- Formuła tego programu dla mnie się wyczerpała - wyznała dziennikarka.

Jak się okazuje, dyrektor PR TVN - Joanna Górka na ten moment dementuje plotki, że Magda Mołek odeszła ze stacji TVN.

Instagram @magda_molek

Magda Mołek zdecydowała się na coś zupełnie nowego!

Obecnie dziennikarka poświęciła się jednak działalności internetowej. Magda Mołek założyła swój kanał na platformie YouTube - „W moim stylu”. Jak się okazuje, kanał ma już ponad 30 tysięcy subskrybentów i nieustannie się rozwija.

Dziennikarka postawiła wszystko na jedną kartę i chciała wreszcie osiągnąć samodzielność oraz niezależność, po wielu latach pracy dla stacji TVN. Czy jej działania w sieci pozwolą jej osiągnąć sukces, a dodatkowo umożliwią jej przeznaczenie większej ilości czasu dla swojej rodziny?

Instagram @magda_molek

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA