Jak podaje "Pomponik", Magda Narożna, która słynie z ostrego temperamentu i wpadających w ucho hitów disco-polo, odkryła, że ktoś stworzył na mediach społecznościowych niemal identyczne konto do jej osobostego.

Internetowy złodziej tożsamości

To musi być przerażające, gdy ktoś kradnie naszą tożsamość. Wiele osób to przeżyło. Internetowy włamywacz kradnie cudzą tożsamość, albo włamuje się komuś na osoboste konto, hakując i zmieniając hasło. Przejmuke konto i zaczyna się "zabawa"...

Fałszywe konto Magdy Narożna od razu wzbudziło jej zainteresowanie. Opublikowała ostatnio ważny apel w internecie.

Kochani, ktoś podszywa się pod moją osobę. Zgłaszajcie to konto.

Oszust podobno używał jej prywatnych zdjęć na stworzonym przez siebie fałszywym profilu, obserwował znajomych gwiazdy, a co najgorsze - pisał do nich podając się za nią! Na stronie "Disco-polo Info" czytamy:

Magda Narożna padła ofiarą nieprzyjemnej sytuacji, w której ktoś podszywa się pod jej osobę na instagramie. Pseudo-fan utworzył profil bliźniaczo podobny do tego, który od lat oficjalnie prowadzi śliczna wokalistka i bez skrupułów obserwuje kolejne osoby w imieniu Magdy. Nie wiadomo do końca na ile wszystko wymknęło się spod kontroli, gdyż nie ma informacji o wiadomościach prywatnych wychodzących z fałszywego profilu.

Gwiazda disco-polo zgłosiła sprawę na policję.

Czy przytrafiło Ci stę coś takiego? Znasz kogos, kto miał podobny problem?

O tym pisaliśmy: Znana prezenterka przechodzi trudne chwile. Marcelina Zawadzka została oszukana. O co chodzi

Zerknij tutaj: Dostali zaproszenie na ślub. Kiedy je zobaczyli nie mogli uwierzyć własnym oczom. Nie mieli wątpliwości, narzeczeni przesadzili