Jak donosi "Pomponik", jedna z prowadzących program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie" Marcelina Zawadzka padła ofiarą perfidnego oszustwa jednej z firm księgowych. Teraz zmaga się z oskarżeniami o oszustwa podatkowe i pranie brudnych pieniędzy.

Nie kontrolowała firmy księgowej

Jak się okazuje, prezenterka Marcelina Zawadzka oddała swoje finanse w ręce pracowników jednej z firm księgowych, gdyż jak sama przyznała, kompletnie się na tym nie zna. Niestety nieuczciwa firma wykorzystała ten fakt. Sama prezenterka nie może dojść do siebie.

Ciężko mi komentować tę sprawę, bo czuję się w niej podwójnie oszukana.

Ja osobiście tymi rozliczeniami się nie zajmowałam, bo się po prostu na tym nie znam. Dlatego zatrudniłam firmę księgową.

Według wyjaśnień gwiazdy "Pytania na śniadanie", po nabyciu modowych produktów od kontrahenta, nigdy ich nie otrzymała mimo wystawionych rachunków.

Wyświetl ten post na Instagramie.

To, że nie potrafię usiedzieć na miejscu – to wiadomo 😉 Lato ☀️☀️jest szczególne pod tym względem, ponieważ jestem ciągle w ruchu, ciąąąągle 🐆🦋🏄🏼‍♂️🚴🏼‍♀️🏍🚜 A to bieganie, a to motocykl, a to skutery wodne czy deska, potem spotkanie z przyjaciółmi 👫😉 🧝🏼‍♀️🧝🏼‍♂️ Ostatnią rzeczą o jakiej chce myśleć podczas takich ekspresowych dni to poprawienie makijażu 🦹🏼‍♀️ Dlatego zdecydowałam się na współpracę z Avon. Jestem Ambasadorką najnowszej kolekcji POWER STAY która jest wodoodporna i supertrwała i utrzymuje się cały dzień 🦾👩🏻‍🎤👩🏼‍🔬Dwa dni temu sprawdzałam jak radzi sobie w morzu podczas pływania na skuterach oraz w wodzie, bo nie mogłam się powstrzymać, przed wskoczeniem do niej gdyż wydawała się tak ciepła! – i udało się! Nic sie nie rozmazało 🧚🏻‍♀️ A Wy sprawdzałyście już możliwości tych produktów? Podczas sesji zdjęciowej wytrzymał tez cały dzień – także jestem dobrej myśli - a tusz do rzęs jest rewelacyjny, mój must have tego lata 👁👁 #wyzwaniepowerstay #Zoom_na_oko #avonpowerstay #summerstay @avon_polska #backstage

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Niestety wygląda na to, że to dopiero początek stresogennego czasu dla Marceliny Zawadzkiej. Zarzuty, które jej postawiono, mogą ją kosztować nawet osiem lat pozbawienia wolności.

Jak wyjaśnia rzeczniczka kaliskiego Sądu Okręgowego, prezenterka nie przyznaje się do jednego z trzech postawionych jej zarzutów.

Uszczuplenie podatku, przyjęcie i rozliczenie faktur oraz pranie brudnych pieniędzy. Do tego ostatniego nie przyznała się.

Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że w całej tej sprawie nie postawiono jej dodatkowo zarzutu udziału w grupie przestępczej. Swoje przeżycia traktuje, jako życiową lekcję.

Oczywiście złożyłam stosowne wyjaśnienia i liczę, że sprawa skończy się pomyślnie. Nie można wykluczyć, że będę musiała zapłacić karę za niedopilnowanie nieuczciwego księgowego.

Co o tym sądzicie?

O tym pisaliśmy: Gdy weszła do mieszkania po długiej nieobecności związanej z kwarantanną, zobaczyła dziwną roślinę wystającą wprost z mebli. Co się stało

Zerknij: Małgorzata Gersdorf na pewno nie cierpi biedy na emeryturze. Innym emerytom takie sumy nie mieszczą się w głowie