Kiedy Donna Porée, 22-letnia kobieta, wróciła do swojego mieszkania po trzech miesiącach nieobecności, była świadkiem szokującej sceny. Pod jej nieobecność worek ziemniaków, podobno trzymany pod ścianą w jej domu, zmienił się w coś, co często widzimy w naprawdę przerażających filmach science-fiction.

Inwazja korzeni - jak działa siła natury

Olbrzymie różowe korzenie wyłoniły się z ziemniaków i przykryły niektóre części półki i ściany. Porée wykonała zdjęcia i wrzuciła je na Twittera, aby podzielić się przerażającymi i nieco obrzydliwymi obrazami „inwazji” ze światem. Oczekiwano, że większość ludzi będzie zszokowana, ale niektórzy byli po prostu zaskoczeni.

Twitter

W podpisie opisała, w jaki sposób stanęła twarzą w twarz z tą sytuacją po powrocie do swojego mieszkania.

„Zanim zdałam sobie sprawę, że to dużo kiełków ziemniaków, przestraszyłam się sylwetką długich łodyg opartych o ścianę”, powiedziała HuffPost. Następnie dodała, że ​​jej początkowy strach zamienił się w śmiech, gdy zdała sobie sprawę, na co patrzy. Spójrz na zdjęcia, które udostępniła.

Twitter

Chociaż nieszkodliwe jest powiedzenie, że są to rzeczy, z których powstają koszmary: Od czasu udostępnienia kilka dni temu post wywołał poruszenie na Twitterze. Do tej pory zgromadził ponad 1,9 lakh wyświetleń i prawie 61 000 retweetów. Jeśli chodzi o komentarze, ludzie zalewali post wszelkimi reakcjami. „To jest trochę przerażające”, czytamy komentarz użytkownika Twittera przetłumaczony z francuskiego. Na co osoba odpowiedziała: „Trochę? Prawie miałem zawał serca po obejrzeniu zdjęć. ” „To jest takie fajne”, wyraził trzeci. Kilku miało do czynienia z podobnymi sytuacjami i udostępniło takie same zdjęcia.

Czy Wam przytrafiło się kiedyś coś takiego?

O tym pisaliśmy: Fakt, o którym pojęcia nie mają miliony Polaków. Lekarka mówi wprost, jaki wpływ na nasze płuca mają maseczki ochronne

Zerknij: Pandemia nie w smak królowej Elżbiecie II. Historyczna sytuacja, trzeba było odwołać kluczową uroczystość na brytyjskim dworze