Małgosia i Paweł poznali się podczas czwartego sezonu programu „Rolnik szuka żony”. W ubiegłym roku na świat przyszedł ich synek, a już wkrótce ponownie zostaną rodzicami!

Jak wypadła para?

Jak poinformował portal Plotek, w ubiegły weekend odbyło się wesele przyjaciół pary. Małgosia i Paweł postanowili opublikować na Instagramie zdjęcia z tego wydarzenia. Jak się jednak okazało, nie był to najlepszy pomysł.

Kobieta ubrana była w bardzo długą sukienkę, która delikatnie błyszczała w świetle. Całość podkreśliła zaczesanymi do tyłu włosami oraz mocnym makijażem. Paweł natomiast wybrał na tę okazję obcisłe spodnie do kostek i marynarkę. Nie wszystkim spodobała się jego stylizacja.

- Jak dla mnie wyglądacie bardzo niekorzystnie. Małgosiu, ten makijaż postarza cię o 10 lat, a sukienka jest okropna. Nie pasuje do ciebie. A Paweł, hmm. Jeśli lubi taki styl, to jego sprawa, ale jak dla mnie spodnie są fatalne. Ale najważniejsze, że dobrze się bawiliście - napisała jedna z internautek.

Instagram @rolnikwszpilkach

Małgosia zaciekle broniła stylizacji!

Co więcej, na komentarzy internautki natychmiast odpowiedziała Małgosia, która postanowiła obronić zarówno siebie, jak i swojego męża.

- Wiem, ile mam lat. Wiem, co mi pasuje. Mój mąż chodzi w tym, co mu odpowiada. Tobie się podobać nie musi. Na temat twojego wyglądu w ciąży wypowiadać się nie będę ze względu na tolerancję, chyba masz z tym problem - odpisała rolniczka.

Inni obserwatorzy postanowili skomentować także spodnie Pawła. Uważają bowiem, że są one za małe na mężczyznę. Jednak on i jego żona uważają, że właśnie w takich czuje się najlepiej.

A wy jak oceniacie stylizację pary? Trafili w trendy, czy raczej ich ubiór nie jest zbyt korzystny?

Instagram @rolnikwszpilkach

To również może Cię zainteresować: MAGDA MOŁEK ZNIKNIE ZE STACJI TVN? DZIENNIKARKA POSTANOWIŁA SKIEROWAĆ SWOJĄ KARIERĘ NA INNE TORY

Portal „Życie” pisał również o: PIOTR ŻYŁA MA NOWĄ PARTNERKĘ. BYŁA ŻONA SKOCZKA NARCIARSKIEGO NIE POZOSTAWIŁA NA NIM SUCHEJ NITKI

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA