Beata Tyszkiewicz zadebiutowała w 1957 roku i od kilku dekad potrafila zjednać sobie niezliczoną grupę fanów. Jej kariera nie mijała. Wciąż pojawiała się w popularnych produkacjach telewizyjnych zarówno w formie aktorskiej, jak i rozrywkowej. Wyróżnia się ogromną klasą i stylem i chce być zapamiętana jako diwa polskiej pop kultury. Od jakiegoś czasu nie pojawia się w telewizji i nie przyjmuje zleceń, które mogłyby pozwolić jej na zarobek fortuny.

Aktorka od dłuższego czasu nie bryluje już na pierwszych stronach gazet – przeszła na zawodową emeryturę, którą ogłaszała już wcześniej. Teraz skupia się na odpoczynku. Raz na jakiś czas zdarzy jej się jednak udzielić wywiadu mediom.

Beata Tyszkiewicz. Źródło: Youtube
Beata Tyszkiewicz. Źródło: Youtube
Beata Tyszkiewicz. Źródło: Youtube

Ile wynosi emerytura Beaty Tyszkiewicz?

Jak się okazuje artystka, która ma na swoim koncie ponad sto filmów i bogaty wachlarz twórczości, otrzymuje jedynie 1300 złotych świadczenia miesięcznie.

Emerytura Beaty Tyszkiewicz – można śmiało powiedzieć- jest głodowa! Taka suma nie pozwala na zaspokojenie najpotrzebniejszych potrzeb. Życie w Polsce jest bardzo drogie. Na szczęście świadczenie to otrzymuje jedynie za pracę artystyczną. W jednym z wywiadów dama polskiego kina przekonywała, że nie doskwiera jej brak środków do życia.

- Ja nie jestem uzależniona od nikotyny, bo paliłabym papierosy do końca, a nie do połowy. Robię to dla przyjemności i relaksu. Nie będzie mi nikt mówił, że mam przestać palić, albo ile mam palić. Stać mnie na to, więc mogę palić nawet 1/4 papierosa, a potem wyrzucać go do śmieci – mówiła.

Beata Tyszkiewicz. Źródło: Youtube
Beata Tyszkiewicz. Źródło: Youtube
Beata Tyszkiewicz. Źródło: Youtube

Jak informował portal "Życie": MINISTERSTWO STAWIA SPRAWĘ JASNO: JEŚLI POLACY NIE BĘDĄ PRZESTRZEGAĆ TEGO NAKAZU SYTUACJA ZNACZĄCO SIĘ POGORSZY. SĄ NOWE OGNISKA ZAKAŻEŃ

Przypomnij sobie: NOWE RESTRYKCJE NA POLSKICH WESELACH. ZASADY, KTÓRE MAJĄ ZOSTAĆ WPROWADZONE NIE UCIESZĄ MŁODYCH POLAKÓW, DZIADKOWIE MOGĄ MIEĆ ZAKAZ ZABAWY

Portal "Życie" pisał również: KONTROLERZY SĄ BEZWZGLĘDNI. MOGĄ ZAPUKAĆ RÓWNIEŻ DO CIEBIE, A KARY SĄ NIESAMOWICIE WYSOKIE