Oliwia Bieniuk jest córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Mimo młodego wieku świetnie czuje się wkraczając powoli w świat show - biznesu.

Oliwia stawia pierwsze kroki w show-biznesie!

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trójki dzieci - Oliwii, Jasia i Szymona. Jednak to tylko najstarsza córka zamierza związać swoją przyszłość z show - biznesem.

Obecnie Oliwia uczęszcza do tego samego liceum, którego uczennicą była jej ukochana mama. Oliwia wybrała klasę o profilu teatralno - filmowym i powoli zaczyna się już rozwijać w tym kierunku. Jak informuje portal Wirtualna Polska, Oliwia zagrała już w jednej z amatorskich produkcji pod tytułem „Glimmer”.

Wszyscy pamiętamy także reklamę jednej z telefonii komórkowych, w której to Oliwia wystąpiła wraz z tatą oraz braćmi. Dziewczyna jednak nie zamierza na tym poprzestać.

Oliwia Bieniuk bardzo aktywnie udziela się także na Instagramie, gdzie wstawia mnóstwo zdjęć. Ostatnie jej fotografię pochodzą z tajemniczej sesji zdjęciowej.

- On set, domyślacie się, co to za kampania? - podpisała zdjęcie Oliwia.

Instagram @oliwia.bieniuk

Fani są pod wrażeniem!

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorzy są pod wrażeniem urody dziewczyny, a także dostrzegają niesamowite podobieństwo Oliwii do swojej mamy.

- Jesteś cała mama;

- Prześliczna jak mama - to tylko niektóre spośród wielu komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciem.

Nie ulega wątpliwości, że Oliwia zrobi jeszcze ogromną karierę. Jednak na ten moment nad jej pierwszymi krokami w wielkim świecie czujnie czuwa tata, który niejednokrotnie już powtórzył, że najważniejsza na ten moment jest nauka córki.

Instagram @oliwia.bieniuk

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ NAZYWAJĄ SIĘ POLSKIE GWIAZDY? PRAKTYCZNIE NIKT NIE MIAŁ POJĘCIA, CO UKRYWAJĄ ICH IDOLE. PRAWDZIWE IMIĘ MARYLI RODOWICZ ZASKAKUJE

Przypomnij sobie: NOWY ZAKUP ZENKA MARTYNIUKA ZASKOCZYŁ JEGO FANÓW. PIOSENKARZ ZAPŁACIŁ ZA NIEGO SUMĘ, KTÓRA POWALA NA KOLANA

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ