O relacji Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka było w mediach głośno już wiele razy. Jak się jednak okazuje nadzieje na ponowne zejście się pary są bezpodstawne.

Relacja od początku była bardzo burzliwa

Jarosław Bieniuk związał się z Martyną Gliwińską jakiś czas po śmierci Anny Przybylskiej. Jak się wkrótce okazało, Martyna Gliwińska zaszła w ciążę, a ojcem dziecka jest oczywiście Jarosław Bieniuk.

Po przyjściu na świat małego Kazia, jego rodzice wielokrotnie publikowali na Instagramie wspólne zdjęcia, fani mieli więc nadzieję, że para ma się ponownie ku sobie. Jednak doniesienia na ten temat mocno ucięła Martyna Gliwińska.

Jak donosi portal Pomponik, ostatnio kobieta opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z ukochanym synkiem.

- Kocham przyjeżdżać tu od wielu lat, a teraz jestem tu z moim niebieskookim Kaziem - brzmi podpis pod fotografią.

Instagram @martyna.gliwinska

Nie ma szans na powrót?

Jak się okazuje obecnie Martyna Gliwińska i mały Kazio są na wakacjach w Chałupach. Czujni obserwatorzy zauważyli jednak, że nie ma tam Jarosława Bieniuka.

- Pani Martyno, a czemu nie jeździ pani na wakacje z Jarosławem i jego dziećmi? Przecież jesteście już rodziną - zapytał jeden z internautów.

Martyna Gliwińska odpowiedziała stanowczo na komentarz:

- Nie jesteśmy.

Jak się zatem okazuje, para nie dała sobie ponownej szansy. Obecnie Jarosław Bieniuk wraz ze swoimi dziećmi przebywa w Hiszpanii, dokąd udał się wspólnie z rodziną Natalii Siwiec.

Instagram @martyna.gliwinska

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ NAZYWAJĄ SIĘ POLSKIE GWIAZDY? PRAKTYCZNIE NIKT NIE MIAŁ POJĘCIA, CO UKRYWAJĄ ICH IDOLE. PRAWDZIWE IMIĘ MARYLI RODOWICZ ZASKAKUJE

Przypomnij sobie: NOWY ZAKUP ZENKA MARTYNIUKA ZASKOCZYŁ JEGO FANÓW. PIOSENKARZ ZAPŁACIŁ ZA NIEGO SUMĘ, KTÓRA POWALA NA KOLANA

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ