Sława Zenka Martyniuka nie słabnie od wielu, wielu lat. Dzięki nieustannej sprzedaży płyt oraz koncertowaniu artysta może pozwolić sobie na życie na niesamowicie dobrym poziomie. Jak się okazuje korzysta z tego jak tylko może.

Zenek Martyniuk uwielbia mercedesy!

Praktycznie od samego początku swojej scenicznej kariery Zenek Martyniuk zawsze kupuje mercedesy. Nietrudno domyślić się, że jest związany z tą marką przede wszystkim dlatego, że jest ona niesamowicie prestiżowa, a jej samochody słyną z wygody i dobrego stylu. Zenek Martyniuk nie boi się więc inwestować sporych pieniędzy w te niezawodne maszyny.

Jak informuje portal Super Express, jakiś czas temu wokalista zdecydował się na spełnienie swoich dziecięcych marzeń i w jego garażu zagościł piękny Mercedes 500 SL, w amerykańskiej wersji. Auto jest klasykiem, ma bowiem 35. lat i kosztowało Zenka 100 tysięcy złotych. Nic więc dziwnego, że tylko rozbudziło jego chęć posiadania pięknych Mercedesów.

YouTube

Zdjęcie pochodzi z portalu Super Express

Nowy zakup wokalisty!

Zaledwie kilka dni temu, Zenek Martyniuk postanowił więc zrobić sobie kolejny prezent. Tym razem wybór padł jednak na auto prosto z salonu. Piosenkarz zakupił bowiem Mercedesa GLE 400d, jest to luksusowe auto, które osiąga prędkość 100 km/h w niespełna 6 sekund!

Jak donoszą media, Zenek Martyniuk zapłacił za swoją nową „zabawkę” 450 tysięcy złotych! Nic jednak dziwnego, że zdecydował się na taką inwestycję. Dobre auta, które uwielbia wokalista, zawsze sporo kosztują! Nie mamy zatem wątpliwości, że gwiazdor będzie zadowolony z zakupu, jakiego dokonał!

Zdjęcia pochodzą z portalu Super Express

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ NAZYWAJĄ SIĘ POLSKIE GWIAZDY? PRAKTYCZNIE NIKT NIE MIAŁ POJĘCIA, CO UKRYWAJĄ ICH IDOLE. PRAWDZIWE IMIĘ MARYLI RODOWICZ ZASKAKUJE

Przypomnij sobie: JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSU MAGDALENY MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKIEJ? WIELKA GWIAZDA TVP POŻEGNAŁA SIĘ Z TELEWIZJĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ