Jutro, czyli 18 sierpnia upłynie rok odkąd Agnieszka Woźniak - Starak straciła swojego męża. Te tragiczne chwile pozostaną z nią na zawsze, a jak się okazuje to nie koniec jej problemów.

Ogromna tragedia!

Piotr Woźniak - Starak zginął 18 sierpnia 2019 roku podczas nocnej przejażdżki swoją motorówką. Według relacji kobiety, która również była na motorówce oraz według ustaleń śledczych podczas rejsu doszło do wypadku w wyniku którego załoga wpadła do wody. Piotrowi Woźniakowi - Starakowi nie udało się uratować i jego ciało znaleziono kilka dni później w jeziorze.

Jak informuje portal Pomponik, niedawno na cmentarzu na Powązkach ustawiony został pomnik Piotra Woźniaka - Staraka. Nie ulega jednak wątpliwości, że jest on symboliczny, a ciało producenta nadal spoczywa na Mazurach gdzie znajduje się rodzinna posiadłość.

Od kilku miesięcy nieustannie trwa śledztwo w tej sprawie, bowiem w naszym kraju zakazany jest pochówek poza cmentarzem. Co więcej, Warmińsko - Mazurski Państwowy Wojewódzki Inspektorat Sanitarny poinformował, że nie wydał żadnego zezwolenia na pochówek Piotra Woźniaka - Staraka na terenie jego posiadłości.

Obecnie rodzina Piotra Woźniaka - Staraka czeka na wyrok sądu w Giżycku. Jak się okazuje za pochówek urny z prochami producenta jest odpowiedzialny Mirosław S., czyli brat Piotra Woźniaka - Staraka.

Instagram @aga_wozniak_starak

Kiedy pojawi się wyrok?

Oczekiwanie na wyrok sądu jest zapewne niezmiernie trudnym czasem dla wdowy po producencie, Agnieszki Woźniak - Starak. Gwiazda dopiero niedawno zdecydowała się na powrót do codzienności i wróciła do pracy.

Według nieoficjalnych doniesień mediów, nie jest wykluczone, że już wkrótce zobaczymy gwiazdę jako jedną z prowadzących „Dzień Dobry TVN”.

Jak jednak zakończy się sprawa pochówku producenta i czy ostateczny wyrok w tej kwestii spowoduje, że Agnieszka Woźniak - Starak odetchnie?

Instagram @aga_wozniak_starak

Jak informował portal "Życie": KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA OGROMNĄ ZMIANĘ SWOJEGO WYGLĄDU. NA WSZYSTKIE OPERACJE PLASTYCZNE WYDAŁA 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CZY BYŁA TO DOBRA DECYZJA

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WYGLĄDA NIEMAL IDENTYCZNIE, JAK JEJ MAMA. ANNA PRZYBYLSKA BYŁABY DUMNA Z CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY