200 tysięcy złotych - tyle przeznaczyła jedna z kobiet na to, aby osiągnąć idealny wygląd. Czy jednak faktycznie była to trafiona inwestycja?

Niesamowita przemiana

Jak informuje portal Lelum, kobietą którą zdecydowała się na poważną zmianę swojego wyglądu była Victoria Wild - modelka z Litwy. Jak się okazuje, na wszystkie operacje plastyczne wydała łącznie 200 tysięcy złotych!

Victoria od zawsze marzyła o nietypowym wyglądzie, jak sama mówiła chciała być "gorętsza niż Kylie Jenner". Obecnie modelka twierdzi, że jej wygląd przypomina żywą lalkę!

Victoria ma obecnie 31. lat i przeszła już operację nosa, a także zdecydowała się na implanty policzków, nosa i piersi. W ostatnim czasie zdecydowała się na liposukcję oraz wstrzykiwanie tłuszczu. Jak podaje portal, chirurdzy odessali tłuszcz z pleców oraz talii Victorii, a następnie wstrzyknęli go w pośladki oraz biodra.

— Mój chirurg zmienił kształt mojego ciała i teraz jestem gorętsza niż Kylie Jenner. Wszyscy myślą, że Kylie ma idealną figurę, więc to był mój cel. Konsultowałam się z najlepszymi chirurgami w Europie — wyznała kobieta podczas wywiadu dla dailystar.co.uk.

Instagram @victoriawildofficial

Bliscy wspierają Victorię w realizacji jej marzeń!

Co więcej, całą metamorfozę bardzo popiera partner Victorii - Simon. Jest on przedsiębiorcą pochodzącym z Włoch i to on mocno motywował kobietę do spełnienia swoich marzeń.

— Już 10 lat minęło, od kiedy zaczęłam moją transformację. Moi przyjaciele i rodzina akceptują to, co robię, ponieważ to mój styl — wyznała Victoria.

A Wy co uważacie o przemianie kobiety? Czy wszystkie operacje plastyczne wyszły jej na dobre?

Instagram @victoriawildofficial

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ NAZYWAJĄ SIĘ POLSKIE GWIAZDY? PRAKTYCZNIE NIKT NIE MIAŁ POJĘCIA, CO UKRYWAJĄ ICH IDOLE. PRAWDZIWE IMIĘ MARYLI RODOWICZ ZASKAKUJE

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WYGLĄDA NIEMAL IDENTYCZNIE, JAK JEJ MAMA. ANNA PRZYBYLSKA BYŁABY DUMNA Z CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY