Jak podaje "Pikio", w hiszpańskim mieście L'oret De Mare miała miejsce scena, która sprawiła,że jej świadkowie zrywali boki ze śmiechu. Kobieta kierująca samochodem marki Smart nie była w stanie zaparkować pod blokiem w miejscu, gdzie zmieściłby się Passat!

Smart nieidealny?

YT

Możnaby pomyśleć, że samochód długości dwóch i pół metra, jest pojazdem idealnym do manewru parkowania. Niestety nie dla wszystkich, co udowodniła pani próbująca zaparkować samochód pod blokiem.

YT

Dłużą chwilę autorzy nagrania nie powstrzymywali się od komentarzy i smiechu widząc, jak kobieta usiłuje umościć się między samochodami stojącymi w ogromnej odległości od siebie.

YT

W pewnym momencie z odsieczą przybyła inna pani, być może z gotowymi poradami, jak zaprarkować 2,5 metrowego smarta na miejscu mierzącym tyle, co sam smart i ewentualna, hipotetyczna przyczepka.

YT

nagranie kończy się w momencie, gdy zrezygnowana kobieta opuszcza swoje niedoszłe miejsce parkingowe i odjeżdża, by "porzucić" swój pojazd nieco dalej, jak inni kierowcy w tym miejscu.

YT

Jaka musiała być wada tego egzemplarza, jaki mały skręt, że zaparkowanie w tym miejscu nie było możliwe?!

YT

Co sądzicie o umiejętnościach producentów smartów? Czy ich skręt powinien być większy?


YT/stephanieketje1

O tym się mówi: Leon Niemczyk znany był jako uwodziciel i wielokrotny rozwodnik. Prawda o jego podbojach wyszła niedawno na jaw

Zerknij tutaj: Kondolencje płyną z całej Polski. Nie ma już z nami znanego księdza. Wierni są zdruzgotani

O tym pisalismy ostatnio: Psia miłość nie ma granic. Ten film pokazuje, jak bardzo pies może kochać swojego pana