Jak podaje "Pikio", jego rodzinną parafią jest parafia Świętej Rodziny przy ulicy Niskiej. Urodził się w Tomaszowie Mazowieckim. Odejście duchownego wywołało wielki szok wśród wiernych, którzy nie spodziewali się takiej tragedii. Nie wiadomo, czy coś mogło wskazywać na zły stan zdrowia księdza.

Kim był ksiądz Jacek Cedrowski-Filipin

W 1996 roku, przyjął święcenia kapłańskie, po których przez wiele lat pełnił posługę w Studziannie w gminie Poświętne, w bazylice Matki Boskiej Świętorodzinnej.

Przez ostatni rok swojego życia, pełnił funkcję wikariusza parafii Najświętszej Marii Panny Nieustającej Pomocy w Bełchatowie. Na stronie gminy Poświętne pojawił się bardzo smutny post z informacją o śmierci księdza Jacka.


Facebook/Gmina Poświętne

Z ogromnym smutkiem informujemy, że dziś odszedł w wieku 51 lat ks. Jacek Cedrowski-Filipin, wieloletni katecheta. O uroczystości pogrzebowej poinformujemy w najbliższym czasie.

Dotąd nie przekazano do wiadomości opinii publicznej żadnych przyczyn śmierci duchownego. Nagły odejście wprawiło w szok i rozpacz wiernych parafii, oraz jego najbliższych. Ksiądz Jacek Cedrowski-Filipin miał zaledwie 51 lat. Pod postem informującym śmierci duchownego wierni zaczęli pełne smutku i żalu komentarze.

[quote author=""]Wspaniały człowiek i przyjaciel, spoczywaj w pokoju.

Na zawsze w naszej pamięci.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

Nam pozostaje złożyć najszczersze kondolencje najbliższym księdza Jacka.

O tym pisaliśmy: Zosia nie zdołała się nauczyć, jak samodzielnie prowadzić dom. Jej teściowa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce

Zerknij także tutaj: Nietypowa prośba polskiego skoczka narciarskiego. Klemens Murańka apeluje do Tadeusza Rydzyka, internauci nie mogą powstrzymać się ze śmiechu

Przypominamy także o tym: Smutne wieści w rodzinie Anny Dereszowskiej. Nikt się nie spodziewał, że jej córka jest poważnie chora