Minął już prawie rok od czasu śmierci i pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Poszukiwaniami producenta filmowego przez kilka dni żyła cała Polska. Z każdą godziną malały szanse na odnalezienie go żywego.

Piotr Woźniak-Starak przed odejściem zadbał o przyszłość żony

W końcu z jeziora Kisajno wyłowiono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Udało się ustalić, że doszło do wypadku na motorówce, a następnie producent wpadł do wody i nie udało mu się z niej wypłynąć.

Sprawa była bardzo przejmująca, szczególnie ze względu na fakt, że Piotr Woźniak-Starak miał jedynie 39 lat. Wdowa po nim, Agnieszka Woźniak-Starak, była obserwowana przez wszystkich Polaków oraz media – każdy chciał wiedzieć, jak radzi sobie po stracie męża.

Agnieszka Woźniak-Starak fot. Pomponik
Agnieszka Woźniak-Starak fot. Pomponik

Jego prezent z okazji rocznicy ślubu dla Agnieszki Woźniak-Starak robi wrażenie

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła Agnieszką. Zaledwie kilka dni później para miała świętować swoją trzecią rocznicę ślubu.

Prezent z tej okazji Piotr Woźniak Starak kupił swojej żonie znacznie wcześniej. Okazuje się, że mężczyzna naprawdę się postarał.

Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram

Jak podaje magazyn Super Express, Agnieszka Woźniak Starak otrzymała od tragicznie zmarłego męża mieszkanie warte około 16 milionów złotych! Zlokalizowany jest ono w centrum Nowego Jorku i ma aż 160 metrów kwadratowych.

Podobno para miała świętować 3. rocznicę ślubu we Włoszech, a po tym wybrać się do nowego luksusowego mieszkania.

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak/screen Instagram @aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak/screen Instagram @aga_wozniak_starak

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ