Agnieszka Woźniak-Starak przez ostatni rok miała naprawdę niełatwy czas. Dziennikarka wciąż przeżywa żałobę po ukochanym mężu. Procudent filmowy, Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym zdarzeniu na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia.

To dla gwiazdy był prawdziwy cios, bo choć uważano ich za dość kontrowersyjne małżeństwo to nikt nie miał wątpliwości, że niewiele par żywi do siebie tak wielką miłość. Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie?

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie: taka miłość zdarza się raz na milion

Wiele lat temu Agnieszka Woźniak-Starak tłumaczyła w rozmowie z dziennikarzami Vivy!, jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z Piotrem i moment, w którym go poznała. Okazuje się, że wcale nie miała na ochoty. Miała wolny dzień od pracy i wolała go spędzić w spokoju. Jednak na jej drodze stanął on.

fot. Instagram @aga_wozniak_starak

- Przede wszystkim uderzyło mnie to, że poznałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze – mówiła, cytowana przez Plejadę.

Poznali się na Balu Fundacji TVN w 2014 rok. Jednak do momentu, w którym zostali parą minął aż rok! Jednak niemal nieustannie na siebie wpadali, a sam Piotr Woźniak-Starak przekonywał Agnieszkę, że to znaki z nieba.

Trzeba jednak przyznać, że nie byli klasyczną, stereotypową parą i żyli na własnych warunkach. Nie przejmowali się złymi spojrzeniami, plotkami i „gadaniem życzliwych”. Choć ich relacji nikt nie dawał większych szans, oni przetrwali. Choć mówiło się, że teściowie nie akceptują Agnieszki przez jej wizerunek i plotki o „imprezowym stylu życia” to Piotr był pewien, że Agnieszka to kobieta jego życia i dopiął swego.

Wkrótce Piotr w mocno oficjalnych okolicznościach – również na Balu TVN – oświadczył się Agnieszce, a ona powiedziała „tak”. Ich ślub odbył się w Wenecji, bo zawsze tego chcieli. Na ceremonii pojawiła się m.in. Alicja Resich-Modlińska czy Zofia Ślotała.

Niestety, harmonijne pożycie i wielką miłość przerwała wielka tragedia.

- Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze – mówiła w wywiadzie dla Vivy! dziennikarka.

Nie mogła przewidzieć, jak prorocze okażą się jej słowa…

fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Jak informował portal "Życie": ŻONA WÓJTA Z „RANCZA” TOTALNIE SIĘ ZMIENIŁA. AŻ TRUDNO JĄ ROZPOZNAĆ, W OGÓLE NIE PRZYPOMINA SIEBIE SPRZED LAT

Przypomnij sobie: SYN ZENKA MARTYNIUKA W MOCNYCH SŁOWACH O UWIELBIANYM PRZEZ POLAKÓW WOKALIŚCIE! DANIEL M. OBRAZIŁ GWIAZDĘ, PRZYWOŁAŁ BOBA MARLEYA

Portal "Życie" pisał również: PIOTR ŻYŁA POKAZAŁ SIĘ Z NOWĄ DZIEWCZYNĄ W NIETYPOWYM STROJU. FANI SKOCZKA MAJĄ DOŚĆ TEJ SYTUACJI, MOCNO SKOMENTOWALI JEGO NOWE ZDJĘCIE