Niestety do zgubienia pierścionka dochodzi bardzo często. Tym razem miał on jednak ogromną wartość sentymentalną i Mary nie mogła pogodzić się z tą sytuacją.

Niesamowita historia!

Mary Grams pewnego dnia oddała się pracom w ogródku. Nagle spostrzegła, że pierścionek zaręczynowy zniknął z jej palca! Była zrozpaczona!

Jak informuje portal Lelum, pierścionek, który Mary otrzymała od ukochanego w dniu zaręczyn był bardzo drogi, bowiem zawierał brylant. Dodatkowo stanowił oczywiście ogromną wartość sentymentalną dla kobiety. Natychmiast postanowiła go więc odnaleźć.

Do pomocy wezwała swojego syna i wspólnymi siłami przeczesywali ogródek. Poszukiwania trwały przez długie godziny, a Mary i jej syn zastosowali chyba wszystkie metody, aby odnaleźć zgubę. Niestety, pierścionek się nie odnalazł.

Mary nie przyznała przed swoim mężem, że zgubiła zaręczynowy pierścionek. Mimo, że jej ukochany nie był osobą konfliktową, to żona po prostu nie chciała sprawiać mu przykrości.

YouTube: Associated Press

Ogromne szczęście!

Po pewnym czasie w domu Mary i jej męża zamieszkał jej syn wraz ze swoją żoną. Kiedy kobieta postanowiła wypielęgnować ogródek, jej wzrok przykuło coś dziwnego. Synowa Mary wykopała dość mocno zdeformowaną marchewkę. Jak się okazało, w warzywo wrósł zagubiony pierścionek zaręczynowy!

Pierścionek odnalazł się 13 lat po zagubieniu! Mary nie mogła uwierzyć w szczęście, jakie ją spotkało. Niestety, nie mogła się nim jednak podzielić ze swoim ukochanym, bowiem zmarł on 7 lat wcześniej i nie miał pojęcia, że pierścionek, który ofiarował swojej wybrance w dniu zaręczyn, kiedykolwiek zaginął.

YouTube: Associated Press

Jak informował portal "Życie": KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA OGROMNĄ ZMIANĘ SWOJEGO WYGLĄDU. NA WSZYSTKIE OPERACJE PLASTYCZNE WYDAŁA 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CZY BYŁA TO DOBRA DECYZJA

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WYGLĄDA NIEMAL IDENTYCZNIE, JAK JEJ MAMA. ANNA PRZYBYLSKA BYŁABY DUMNA Z CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY