Magda Mołek jest bardzo lubianą prezenterką telewizyjną. Uchodzi za jedną z najbardziej naturalnych, a także najpiękniejszych polskich gwiazd.

Gwiazda już od lat może pochwalić się niesamowitym poczuciem stylu. Znana jest szerszej publiczności od 2002 roku, kiedy to rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską.

Słynna prezenterka z chęcią pokazuje innym kobietom, jak można ubrać się z klasą – i nie muszą to być ubrania od najbardziej znanych projektantów, gdyż korzysta także z second handów oraz sieciówek.

Magda Mołek. Źródło: Instagram
Magda Mołek. Źródło: Instagram

Magda Mołek z rozbrajającą szczerością o praktykach TVN

W ostatnim czasie prawdziwą sensację wzbudziła informacja, że Kinga Rusin rezygnuje ze współpracy ze stacją TVN. Odejście dziennikarki z „Dzień dobry TVN” to niespodziewany krok, a fani zarówno Kingi, jak i programu ubolewają nad tą decyzją.

Jak podaje Pomponik, to jeszcze nie wszystko. Decyzja Kingi Rusin skłoniła do wyznań Magdę Mołek. Szczere słowa byłej gwiazdy „DDTVN”, która odeszła ze stacji w zeszłym roku, są zdumiewające!

„Dzień dobry TVN traktuję jak moje dziecko. Jednak w pewnym momencie, mając już dwóch synów, poczułam, że wszystko trochę zaczyna mi się wymykać spod kontroli. Zrozumiałam, że nie jestem w stanie pracować w weekendy, a właściwie – że tego po prostu nie chcę. Od wielu lat nie miałam wolnych sobót i niedziel” – opowiadała niedługo po ogłoszeniu decyzji.

Magda Mołek. Źródło: Instagram
Magda Mołek. Źródło: Instagram

Później prowadziła program „W roli głównej”, w którym rozmawiała ze sławami i poznawała ich tajemnice. Ten projekt jednak skończył się, o czym dowiedziała się… z mediów.

Po roku od zakończenia emisji programu postanowiła stworzyć coś własnego. Jej nowy projekt to „W moim stylu” – założyła kanał na YouTube i przeprowadza wywiady z innymi. Sama również udzieliła wywiadu dla kanału Imponderabilia, prowadzonego przez Karola Paciorka. Tak zdobyła się na szczere wyznanie.

„Dla mnie jest to emanacja wolności. Ja tam wchodzę i po prostu wiem, że tam możesz wszystko. Oczywiście to będzie w moim stylu, czyli nie będę tam fikać koziołków, nie zamierzam nagle udawać, że jestem kimś innym. Robię tylko swoje rzeczy, w sposób, który pewnie sama sobie, pracując w telewizji, zabraniałam robić w taki sposób. To była jakaś autocenzura, autokontrola, teraz mam to w d****” – mówi szczęśliwa dziennikarka.

Magda Mołek chętnie mówi także o tym, co w Polsce wciąż jest tabu, m.in. o potrzebach i seksualności kobiet.

Przypomnij sobie o… BARBARA KURDEJ-SZATAN SZCZERE MÓWI: "ZAZDROSZCZĘ ANI LEWANDOWSKIEJ". O CO POSZŁO

Jak informował portal Życie: KOLEJNE DNI DLA SENIORÓW BĘDĄ SZCZEGÓLNIE TRUDNE. LEPIEJ SIĘ NIE NARAŻAĆ, CHODZI O MOŻLIWOŚĆ UTRATY ZDROWIA I ŻYCIA

Portal Życie pisał również o… POMORZE: AFRYKAŃSKI SKWAR NAD BAŁTYKIEM? PROGNOZY POGODY ZASKAKUJĄ