Wiadomość o ciąży Barbary Kurdej-Szatan niesamowicie ucieszyła jej fanów. Jak się okazuje, gwiazda zbliża się już do terminu porodu. Czy czuje przed tym jakieś obawy?

Basia Kurdej-Szatan nie zamierza się spieszyć

Jak informuje portal Pudelek, Basia Kurdej-Szatan nie odmawia sobie imprez, ani wielkich wyjść. Gwiazda przyznała także, że nie czuje aby musiała się spieszyć z zakupem wyprawki dla dziecka. Jak sama zresztą przyznaje, na początku maluszek nie potrzebuje zbyt wiele, a wszystko można dokupić z czasem.

- Razem z mężem mamy takie natury, że pewne sprawy zostawiamy na ostatnią chwilę. Jesteśmy doświadczonymi rodzicami i wiemy, że na początku maluszek niewiele potrzebuje - wyjawiła Barbara Kurdej-Szatan podczas rozmowy z dziennikarzami Flesza.

Co więcej, Basia nie ukrywa, że dopiero niedawno zabrała się z mężem za kompletowanie wyprawki dla oczekiwanego dziecka.

- Dlatego dopiero niedawno zamówiliśmy najbardziej potrzebne rzeczy: trochę ubrań, wózek i specjalne malutkie łóżeczko. Na razie synek będzie mieszkał z nami w sypialni, tuż obok małżeńskiego łóżka. Gdy trzeba będzie go nakarmić w nocy, wystarczy opuścić ściankę łóżeczka i już można przytulić maleństwo do piersi. Wydaje mi się, że to bardzo praktyczne rozwiązanie - wyznała gwiazda.

Instagram @kurdejszatan

Czego dotyczą obawy młodej mamy?

Podczas rozmowy, Basia wyjawiła także, że nieco obawia się samego porodu. Jak się okazuje, swoją pierwszą córeczkę - Hanię rodziła aż 12 godzin! Obawia się, że w przypadku synka będzie tak samo.

- Jak będzie tym razem? Czas pokaże. Zazdroszczę Ani Lewandowskiej, że rodziła drugą córkę Laurę tylko 30 minut. Ze mną może być inaczej, obawiam się, że moje ciało mogło zapomnieć przez osiem lat, jak to jest rodzić... A może się mylę, może to kompletnie nie ma znaczenia - powiedziała podczas wywiadu.

Jak myślicie, czy młoda mama ma podstawy do obaw?

Instagram @kurdejszatan

Jak informował portal "Życie": MAŁGORZATA TRZASKOWSKA WYJAWIŁA, Z CZYM MUSI SIĘ ZMAGAĆ. SZCZERE SŁOWA ŻONY RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: JOANNA KUROWSKA NADAL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ. AKTORKA WSPOMINA SWOJĄ UKOCHANĄ SIOSTRĘ