Popularność Bartłomieja Misiewicz gwałtowanie skoczyła od kiedy to został on rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej. Posadę tę otrzymał oczywiście dzięki zażyłym kontaktom w Antonim Macierewiczem.

Bartłomiej Misiewicz wywołał sporo kontrowersji

Co ciekawe, objęcie przez niego takiej posady wywołało niemały skandal bowiem Misiewicz nie posiadał ku temu ani wykształcenia, ani też doświadczenia.

Jak przypomina portal Pudelek, w styczniu 2019 roku Bartłomiej Misiewicz został osadzony w areszcie. Zarzutem kierowanym wobec niego było „powoływanie się na wpływy i czerpanie z tego korzyści majątkowych”.

Jednak Misiewicz nie spędził w areszcie zbyt wiele czasu, bowiem zostało za niego wpłacone poręczenie majątkowe w wysokości 100 tysięcy złotych! Od czasu kiedy udało mu się opuścić areszt, Bartłomiej postawił na karierę w biznesie.

Niesamowita zmiana!

Niedawno Bartłomiej Misiewicz bardzo zmienił swój wygląd. Od kiedy znacznie schudł wydaje się być niesamowicie odważny wobec kamer i błysku fleszy. Ostatnio pojawił się na premierze filmu „Dolina Bogów”, na której towarzyszyła mu wybranka serca.

Jak donoszą media, Misiewicz bez żadnej tremy pozował do zdjęć na ściance. Elegancko ubrany biznesmen wraz ze swoją partnerką przykuli uwagę wielu dziennikarzy.

Czy zatem kariera Bartłomieja Misiewicza skieruje się w strone show - biznesu? Jak dalej planuej rozwijać się młody biznesmen skoro tak dobrze czuje się przed obiektywami kamer i aparatów? Może już wkrótce zobaczymy go w jednej z polskich produkcji?

Jak informował portal "Życie": AGNIESZKA CHYLIŃSKA PRZEZ LATA NIE UMIAŁA SIĘ ZDOBYĆ NA WYZNANIE. GDY POWIEDZIAŁA PRAWDĘ, WSZYSCY OTWORZYLI USTA ZE ZDUMIENIA

Przypomnij sobie: SZCZĘŚLIWA ANETA ZAJĄC PRZYPADKOWO ZDRADZIŁA, ŻE MA NOWEGO PARTNERA? FANÓW AKTORKI ZASTANAWIA TAJEMNICZE ZDJĘCIE, KTÓRE TRAFIŁO DO INTERNETU

Portal "Życie" pisał również: RODZINA KRÓLEWSKA NIE POTRAFIŁA PORADZIĆ SOBIE Z SILNĄ KOBIETĄ JAK MEGHAN? ZASKAKUJĄCE FRAGMENTY BIOGRAFII KSIĘCIA HARRY’EGO I MEGHAN MARKLE