Autorzy biografii „Finding Freedom”, której premiera miała miejsce w połowie sierpnia przekonują, że Meghan Markle nie pasowała do rodziny królewskiej dlatego, że jest zbyt silną, niezależną i wolną kobietą, a właśnie przez te cechy ona i książę Harry mieli stanowić przykrywkę do prawdziwych skandali, które toczą się w murach pałącu Buckingham.

Rewelacje w tabloidach na temat małżeństwa pary książęcej Sussex miały stanowić zasłonę dymną! Ile w tym prawdy? Ciężko ocenić, jednak media nie ustają w informowania o skandalizujących fragmentach biografii Meghan i Harry’ego, która – choć nie została autoryzowana, a Meghan i Harry odcięli się od niej – od wielu dni przynosi kolejne sensacje.

Nowe rewelacje w związku z biografią Meghan i Harry’ego. Media nie ustają w sensacyjnych doniesieniach

Autorzy książki mieli rozmawiać z ponad stoma osobami z otoczenia Sussexów, a także ich przyjaciółmi, co ma gwarantować, że informacje zawarte w biografii są prawdziwe. Z książki wyłania się nieciekawy obraz brytyjskiego dworu i zaniechać ze strony rodziny królewskiej, która miała nie wspierać Meghan na początku, przez co Amerykanka stała się celem bezwzględnych brytyjskich tabloidów.

YouTube @Time

Choć na początku budziła ciepłe uczucia i zdrowe zainteresowanie, później nieustannie zmagała się z plotkami, kpinami i komentarzami z rasizmem w tle.

- Pamiętam pierwsze spotkania z bliskimi Harry’ego i Meghan, którzy bardzo chcieli zmienić narrację wokół książęcej pary. Czuli, że to, co wiedzieli o swoich przyjaciołach nijak się ma do tego, czego na co dzień dowiadywali się z brukowców” – tłumaczy w wywiadzie dla „Glamour” jeden z autorów książki, dziennikarz Omid Scobie, cytowany przez serwis Kobieta Onet.

Autorzy biografii uważają, że para została celowo i w przemyślany sposób wystawiona „na odstrzał”, aby ukryć inne, znacznie bardziej skandaliczne problemy Windsorów, jak chociażby sprawy wokół księcia Andrzeja.

Zdaniem autorów publikacji, Meghan miała być celowo oskarżana o to, że jest zbyt głośna, kapryśna, wymagająca, agresywna, a to wszystko na tle rasistowskim, gdyż w ten sposób „opisuje się kobiety o rasie innej niż biała, gdy próbuje się im przypisać odpychające cechy”, tłumaczy Scobie.

Czy to prawda? Najpewniej nigdy się nie dowiemy.

YouTube

Jak informował portal "Życie": ZENEK MARTYNIUK NAGRA DUET Z EDYTĄ GÓRNIAK? ZDUMIONY KRÓL DISCO POLO ODPOWIADA NA KRĄŻĄCE OD WIELU DNI PLOTKI

Przypomnij sobie: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ