Moment, w którym Edyta Górniak wkroczyła na scenę podczas jednego z koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki, podczas występu grupy Akcent i Zenka Martyniuka okazał się przełomowy dla wielu osób, w tym dla samego króla disco polo, który był w potężnym szoku, że diwa zdecydowała się na taki krok.

Nie da się ukryć, że takie spotkania nie należą do częstych, jednak jak przyznała sama Edyta Górniak „muzyka ma łączyć, a nie dzielić”. Wokalistka tłumaczyła po imprezie, że zwyczajnie chciała, by Zenkowi było miło i zrobiła to spontanicznie.

Nagle w tabloidach zaroiło się od doniesień o możliwej kolaboracji tych dwojga na koniec Wakacyjnej Trasy Dwójki, a sam Zenek miał się tak zapalić do współpracy, że aż chciał napisać piosenkę i tekst do niej.

Ostatnio na temat możliwego duetu wypowiedział się w mediach nawet Michał Wiśniewski, który stwierdził wprost, że wspólna piosenka z Górniak nie jest Zenkowi do niczego potrzebna, a samej Edycie również mocno się dostało.

Lider Ich Troje miał stwierdzić, że wokalistka „nie ma hitu na własne życzenie, bo nie ma zamiaru pracować z utalentowanymi muzykami”, jak przytacza słowa Wiśniewskiego serwis Plotek.

Co jednak z rzekomym duetem Martyniuka i Górniak? Takowego nie będzie, bo plotki okazały się być jedynie plotkami!

Zenek Martyniuk nic nie wie o podsycanym medialnymi doniesieniami duecie z Edytą Górniak!

To może być zaskoczenie dla wielu osób, ale jak udało się ustalić serwisowi Plotek, Zenek Martyniuk nie ma w planach jakiejkolwiek muzycznej współpracy z Edytą Górniak!

+- Ja o niczym nie wiem. Nie planuję żadnego projektu z Edytą Górniak i jestem zaskoczony pytaniem o naszą współpracę - przekonuje Zenek Martyniuk w rozmowie z Plotkiem.

Czasem jednak warto poczekać na oficjalne stanowisko samych zainteresowań…

Jak informował portal "Życie": ŻONA WÓJTA Z „RANCZA” TOTALNIE SIĘ ZMIENIŁA. AŻ TRUDNO JĄ ROZPOZNAĆ, W OGÓLE NIE PRZYPOMINA SIEBIE SPRZED LAT

Przypomnij sobie: SYN ZENKA MARTYNIUKA W MOCNYCH SŁOWACH O UWIELBIANYM PRZEZ POLAKÓW WOKALIŚCIE! DANIEL M. OBRAZIŁ GWIAZDĘ, PRZYWOŁAŁ BOBA MARLEYA

Portal "Życie" pisał również: PIOTR ŻYŁA POKAZAŁ SIĘ Z NOWĄ DZIEWCZYNĄ W NIETYPOWYM STROJU. FANI SKOCZKA MAJĄ DOŚĆ TEJ SYTUACJI, MOCNO SKOMENTOWALI JEGO NOWE ZDJĘCIE