Uwielbiana przez wiele osób wokalistka zdecydowała się wyznać swoje wspomnienia dotyczące kariery zawodowej i swojego charakteru, który zmieniał się przez lata. Patrząc na Agnieszkę Chylińską, która jest prawdziwą gwiazdą rocka i porywa publiczność, czego dowodem jest m.in. jej fenomenalny koncert podczas Pol’and’Rock Festivalu kilka lat temu podczas którego śpiewało jej piosenki kilkaset tysięcy osób, aż trudno uwierzyć w to, co wyjawiła dziennikarzom.

Jak Agnieszka Chylińska radzi sobie dziś, w trakcie pandemii?

Agnieszka Chylińska zdecydowała się na mocne wyznanie. To aż trudne do uwierzenia!

Agnieszka Chylińska zdecydowała się na bardzo trudne wyznanie przed jednym z koncertów. Jej słowa są tak szokujące, że niektórym ciężko jest w to uwierzyć. Piosenkarka zdecydowała się powiedzieć długą ukrywaną prawdę o swoim życiu!

— Byłam bardzo nieśmiała, bardzo wycofana, cały czas z niedowierzaniem. To miał być psikus przeciwko rodzicom, wyraz buntu, że nie zamierzam studiować filologii romańskiej i mnie to nie interesuje. Zresztą potwierdzam to po dziś dzień — powiedziała w rozmowie z dziennikarzami TVN.

fot. Instagram @agnieszka.chylinska

Osobiste wyznanie padło podczas realizacji projektu TVN „Salon dźwięku”, gdzie Agnieszka Chylińska dała koncert. Dała się również namówić na rozmowę o początkach swojej kariery i występów na żywo.

Jednak Agnieszka Chylińska pozwoliła się samej sobie rozwinąć tak bardzo, że dziś ma tysiące fanów, którzy tłumnie przyby7wają na jej koncerty. Była wokalistka O.N.A. w tym roku obchodzi piękny jubileusz 25-lecia pracy artystycznej.

Okazuje się również, że mimo pandemii postanowiła wznowić trasę koncertową „Warto było szaleć tak”, jednak z zachowaniem procedur sanitarnych.

— Myślałam, że to będzie tylko na moment, w życiu bym nie pomyślała, że to będzie trwało — powiedziała w wywiadzie dla „Salonu dźwięku” Agnieszka Chylińska, cytowana przez Lelum.

fot. Instagram @player.pl

Jak informował portal "Życie": EWA DEMARCZYK NIE MIAŁA TYLE SZCZĘŚCIA W ŻYCIU PRYWATNYM, CO W ŻYCIU ZAWODOWYM. JEJ MAŁŻEŃSTWA OKAZAŁY SIĘ WIELKĄ KLAPĄ. DLACZEGO

Przypomnij sobie: CZY MIKOŁAJ ROZNERSKI I ADRIANA KALSKA SPODZIEWAJĄ SIĘ DZIECKA? WSKAZUJE NA TO JEDEN MAŁY SZCZEGÓŁ, INTERNAUCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI

Portal "Życie" pisał również: NIEZWYKLE PORUSZAJĄCA FOTOGRAFIA. OSTATNIE WSPÓLNE ZDJĘCIE AGNIESZKI WOŹNIAK – STARAK Z MĘŻEM. FANI NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ ŁEZ