Iwona Węgrowska zaczynała swoją karierę z zespołem Abracadabra. Później jednak zdecydowała się na solową karierę. Wokalista współpracowała z takimi artystami jak Piotr Kupicha, Magda Femme, Dr. Dre czy Piotr Rubik.

Radość nie trwała zbyt długo

Iwona Węgrowska po raz pierwszy została mamą pięć lat temu. Wtedy to na świat przyszła Lila. Jakiś czas temu wokalistka opublikowała na swoim Instagramie informację o tym, że czeka na narodziny drugiego dziecka.

Iwona Węgrowska bardzo cieszyła się z tego, że wkrótce po raz kolejny zostanie mamą. Chętnie udzielała wywiadów na ten temat. Jednak jak się okazuje, los chciał inaczej.

Jak poinformował portal Pomponik, Iwona Węgrowska straciła swoje drugie dziecko. Powiedziała o tym oficjalnie w mediach społecznościowych.

Instagram @wegrowska_oficjalnie

Gwiazda jest zrozpaczona

- Za szybko się pochwaliłam?! Sama nie wiem....teraz i tak nie ma to już znaczenia. Kiedy usłyszałam serduszko byłam pewna, że nic złego się już nie wydarzy i pochwaliłam się z Wami tą radosną nowiną. Niestety Serce Mojego Dziecka przestało bić – napisała Węgrowska na swoim koncie na Instagramie.

Gwiazda przyznaje, że nie może pogodzić się z całą sytuacją i przeżywa obecnie bardzo trudne chwile.

- Nie mogę się pozbierać od paru dni i nie mogłam już znieść pytań jak dzidziuś. To pierwsze takie poronienie, tak trudne i tak bolesne. To wszystko co mogę powiedzieć teraz – napisała.

Nie ulega wątpliwości, że taka sytuacja to ogromny cios dla przyszłej mamy. Fani mocno wspierają gwiazdę w komentarzach.

- Przykro mi przesyłam ci dużo ciepłej energii kochana - napisała jedna z obserwatorek wokalistki.

Instagram @wegrowska_oficjalnie

Jak informował portal "Życie": DZIŚ WIELKI DZIEŃ DLA BOŻENY DYKIEL. GWIAZDA OBCHODZI URODZINY. NIKT JEDNAK NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ILE MA LAT

Przypomnij sobie: TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. TOMASZ LIS NIE WIERZY W TO, CO USŁYSZAŁ OD LEKARZA. DIAGNOZA JEST OSTATECZNA

Portal "Życie" pisał również: BARTŁOMIEJ MISIEWICZ ZOSTANIE CELEBRYTĄ? BYŁY POLITYK ŚWIETNIE CZUJE SIĘ W BLASKU FLESZY. WPŁYW NA TO MA JEGO OSTATNIA METAMORFOZA