Magdy Gessler chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Znana restauratorka już od wielu lat zdobyła ogromną popularność, a także sympatię ogromnego grona Polaków. Jej program "Kuchenne rewolucje" z zaciekawaniem oglądają tysiące Polaków.

Magda Gessler zyskała sympatię ogromnego grona Polaków!

Niemal wszyscy są zgodni, że Magda Gessler wyróżnia się ogromną klasą! Kobieta jest pełna wdzięku i elegancji. Mimo, że obecnie ma 67. lat nie brakuje jej życiowej energii!

Styl znanej polskiej restauratorki jest bardzo rozpoznawalny. Kolorowe ubrania niemal natychmiast przyciągają uwagę! Nie ulega wątpliwości, że jej stylizacje są niesamowicie oryginalne, a sama Magda Gessler uwielbia bawić się nimi.

Dodatkowo restauratorka jest niesamowicie przywiązana do swoich bujnych loków! Jest to niewątpliwie jej znak rozpoznawczy, który towarzyszy jej od wielu, wielu lat. Wiele osób nie wyobraża sobie Magdy w innym wydaniu niż właśnie z bujnymi lokami w kolorze blond.

Instagram @magdagessler_official

Odważny krok gwiazdy!

Magda Gessler bardzo chętnie dzieli się swoim codziennym życiem z fanami. Gwiazda nieustannie publikuje nowe zdjęcia oraz filmiki na swoim Instagramie i chętnie wchodzi w dyskusję z obserwatorami.

Jak informuje portal Super Express, ostatnio Magda Gessler odważyła się na wspomnienia sprzed lat. Na swoim Instagramie opublikowała bowiem zdjęcie, z czasów kiedy jej ukochana córeczka, Lara była jeszcze małym dzieckiem.

Zarówno restauratorka, jak i jej pociecha przeszły przez lata ogromną metamorfozę. Jednak jeden szczegół nieustannie jest niezmienny. Są to bowiem loki Magdy Gessler! To właśnie dzięki nim nie można nie poznać gwiazdy TVN-u!

Instagram @magdagessler_official

Jak informował portal "Życie": MIESZKANKA JEDNEGO Z POLSKICH MIAST UŻYŁA OCTU PODCZAS SPRZĄTANIA. NIE SPODZIEWAŁA SIĘ, ŻE BĘDZIE TO ZŁY POMYSŁ. KOBIETA ZNALAZŁA SIĘ W SZPITALU

Przypomnij sobie: KIEDY WRESZCIE SKOŃCZY SIĘ BATALIA O RENTĘ? PANI PAULINA NIE ZAMIERZA SIĘ PODDAĆ. JEJ WALKA Z ZUSEM TRWA JUŻ 20. LAT

Portal "Życie" pisał również: DZIŚ LEPIEJ NIE WYCHODZIĆ Z DOMU. WEDŁUG INFORMACJI PRZEKAZANYCH PRZEZ TVN POGODA BĘDZIE BARDZO NIEBEZPIECZNA