Magda Gessler to postać, którą znają niemalże wszyscy – zarówno młodsza część społeczeństwa polskiego, jak i starsza. Ta niesamowicie charakterystyczna kobieta będąca najpopularniejszą restauratorką w Polsce przez lata swojej działalności w branży gastronomicznej, ale także w świecie show – biznesu zyskała miano królowej, gdyż naprawdę wiele osób ją pokochało.

Magda Gessler ma tysiące fanów nie tylko dzięki swojej ogromnej wiedzy kulinarnej, ale także dzięki swojej niespotykanej osobowości. Kobieta ma niesamowicie oryginalny sposób bycia, ubierania i zachowania. Całkowicie odbiega od przyjętych „norm” i podąża własnymi ścieżkami, nie patrząc na zdanie innych.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że życie kobiety nie układa się tak kolorowo, jak jej barwne ubrania… Kobieta zebrała się na poważne wyznanie.

Magda Gessler przed laty straciła dziecko

Popularna restauratorka wyznała, że będąc w drugiej ciąży urodziła przedwcześnie córeczkę – w szóstym miesiącu ciąży. Niestety, mimo walki lekarzy dziecku udało się przeżyć zaledwie dwa tygodnie.

- Zaczęło się ratowanie dziecka. Kobiecie w takiej sytuacji grozi zakażenie i śmierć. O życie dziecka cały czas toczyła się walka. Codziennie czułam jak się rusza, jak się tuli we mnie. Umierałam ze strachu. Myślałam, że osierocę rocznego Tadeusza – mówiła wyraźnie przejęta Magda Gessler.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE