Nie ulega wątpliwości, że postać Michała Wiśniewskiego od zawsze budziła dużo kontrowersji. Wokalista wyróżniał się niespotykanymi stylizacjami i jest dość charakterystyczną osobą.

Liczne związki wokalisty

Wiele komentarzy wśród publiczności wywołały także jego liczne związki. Na samym początku swojej kariery Michał Wiśniewski był związany z Magdą Femme, z którą jednak ukrywał małżeństwo. W 2001 roku związek rozpadł się.

Kolejną żoną wokalisty została wtedy Mandaryna. Ich związek trwał jednak zaledwie cztery lata. Para wzięła rozwód w 2006 roku. Niedługo po rozwodzie, bo jeszcze w tym samym roku, Michał Wiśniewski poślubił Annę Świątczak. Ich związek również rozpadł się całkiem szybko bo zaledwie o pięciu latach.

W 2012 roku popularny wokalista związał się natomiast z Dominiką Tajner, córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego – Apoloniusza Tajnera. Para rozwiodła się całkiem niedawno, bowiem we wrześniu 2019 roku.

W grudniu tego samego roku Michał Wiśniewski oświadczył się Poli, a ich ślub odbył się w kwietniu 2020 roku. Obecnie wokalista utrzymuje, że jest bardzo szczęśliwy ze swoją obecną partnerką.

Instagram @m_wisniewski1972

Znów będzie tatą?

Michał Wiśniewski jest ojcem czwórki dzieci. Najstarszy syn Xavier ma obecnie 18. lat. Młodsza o rok jest Fabienne, Etiennette ma 13. lat, a Vivienne Vienne ma lat 12. Jak się jednak okazuje, już wkrótce na świecie pojawi się piąte dziecko wokalisty.

Na instagramowym profilu Michała Wiśniewskiego pojawił się dziś filmik z USG, na którym to widać maluszka. Na razie jednak wokalista nie ujawnił, na kiedy wyznaczona jest data porodu malucha. Co na to jego fani?

Instagram @m_wisniewski1972

Jak informował portal "Życie": FANI ZASTANAWIALI SIĘ, CO SIĘ STAŁO Z KATARZYNĄ CHRZANOWSKĄ? AKTORKA NA WIELE LAT ZNIKNĘŁĄ Z EKRANÓW TELEWIZORÓW

Przypomnij sobie: TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. TOMASZ LIS NIE WIERZY W TO, CO USŁYSZAŁ OD LEKARZA. DIAGNOZA JEST OSTATECZNA

Portal "Życie" pisał również: IWONA WĘGROWSKA PREŻYWA BARDZO TRUDNE CHWILE. KONDOLENCJE PŁYNĄ DO JEJ RODZINY. CHODZI O DZIECKO