Michał Wiśniewski znany jest ze swoich miłosnych podbojów. Jak się jednak okazuje mężczyzna potrafi rozstać się ze swoimi byłymi żonami w przyjacielskich stosunkach. Dowodem na to może być ostatni koncert w augustowskim amfiteatrze. To właśnie tam zespół „Ich Troje” pojawił się w nieco większym niż na co dzień składzie. Mandaryna i Anna Świątczak zaśpiewały u boku swojego byłego partnera. Fani byli mocno zaskoczeni. Jaki jest sekret ich relacji?

Michał Wiśniewski z trzecią żoną, Anną Świątczak. źródło: plejada.pl
Michał Wiśniewski z trzecią żoną, Anną Świątczak. źródło: plejada.pl
Michał Wiśniewski z trzecią żoną, Anną Świątczak. źródło: plejada.pl

Michał, Mandaryna i Ania razem

- Tworzymy jedną, wielką rodzinę. Czasem żartuję, że jesteśmy niczym Kelly Family - mówiła powiedziała Mandaryna.

Swoje zdanie na ten temat postanowiła powiedzieć także Ania Świątczak. To, co powiedziała artystka jest nie wiarygodne. Michał raz na jakiś czas zdecyduje się powiedzieć kilka słów na temat swoich dzieci. Na temat swoich byłych żon nie jest już tak wylewny. Okazuje się jednak, że wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego dogadują się ze sobą rewelacyjnie.

- Nasze dzieci się lubią. To jest piękne. Wymieniamy się z Martą. Czasem ona zabiera moje dziewczynki na wakacje. Czasem ja jej córkę i syna. Lubimy się. Najpierw przyjaźń, a potem praca - wyznała Ania Świątczak.

Ich Troje fot. Fakt
Ich Troje fot. Fakt

Jak informował portal "Życie": TO JUŻ OSTATNIE KILKA DNI, ABY DOSTAĆ SUPER GOTÓWKĘ OD RZĄDU. WARTO SIĘ POSPIESZYĆ

Przypomnij sobie: SANEPID POSTANOWIŁ ZAREAGOWAĆ NA BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI WESELNIKÓW. RAZEM Z POLICJĄ PRZEPROWADZAJĄ WZMOŻONE KONTOLE

Portal "Życie" pisał również: NOWE OGNISKO KORONAWIRUSA W JEDNYM Z NADMORSKICH MIAST. ZOSTAŁY JUŻ WDROŻONE WSZYSTKIE PROCEDURY