Katarzyna Chrzanowska zasłynęła rolą Ewy w serialu „Adam i Ewa”. Okazuje się jednak, że los jej nie oszczędzał. Co przez lata działo się z aktorką?

Tragiczne wydarzenia

Serial „Adam i Ewa” od samego początku zyskał sympatię widzów. Jak się jednak okazuje, mimo ogromnej popularności jaką dzięki produkcji zdobyła Katarzyna Chrzanowska, los nie uśmiechał się do niej zbyt często.

Jak podaje portal Pikio, aktorka przeżyła prawdziwą tragedią w 2002 roku. Wtedy to podczas rodzinnych wakacji na Krecie, Katarzyna Chrzanowska straciła swojego ukochanego męża. Mężczyzna utonął podczas nurkowania.

- Piotr nurkował, to jest bardzo niebezpieczny sport. Były takie znaki wcześniej, że trzeba uważać. Powiem tylko tyle: to był wypadek. […] On kochał to miejsce. Tam się czuł najszczęśliwszy. I tam został. Z widokiem na swoją górę, na swoją plażę i morze – wyjawiła aktorka podczas wywiadu, którego udzieliła dla magazynu „Gala”.

Zaraz po stracie męża Katarzyna Chrzanowska wróciła do Francji. Tam ze swoimi córkami, Celiną oraz Stefanią mieszkała w Paryżu i zajmowała się firmą męża. Niestety, już niedługo w życiu aktorki miała miejsce kolejne tragedia.

W 2003 roku zginął bowiem Waldemar Goszcz, serialowy partner aktorki. Mężczyzna poniósł śmierć w wypadku samochodowym. Waldemar i Katarzyna bardzo mocno się przyjaźnili, dlatego też tragiczne wydarzenia były dla aktorki niesamowicie ciężkie do zniesienia.

Posted by Kasia Chrzanowska on Saturday, July 4, 2020

Nieco szczęścia?

Niedługo po tych tragicznych jakie musiała przejść aktorka los postanowił dać jej promyk nadziei. Katarzyna poznała bowiem Jacka Szafiro – neurochirurga. Para postanowiła wyprowadzić się do Hiszpanii i tam ułożyć sobie życie.

Obecnie Katarzyna wraz z partnerem mieszkają tuż nieopodal Malagi, dokładnie w miejscowości Mijas Pueblo. Jednak jak się okazuje, Katarzyna Chrzanowska nie może rozstać się z problemami.

Jak sama przyznała, podczas wywiadu dla „Życia na gorąco” koronawirus jest dla niej ogromnym zagrożeniem. Aktorka ma bowiem osłabiony organizm, bowiem od roku walczy z chorobą nowotworową.

- Ja muszę wyjątkowo uważać, bo jestem obciążona chorobą nowotworową, którą leczę od roku. Miałam chemioterapię, a teraz mam immunoterapię, ale w szpitalu onkologicznym, w którym się leczę, na koronawirusa zmarły już trzy osoby – wyjawiła Katarzyna Chrzanowska.

Posted by Kasia Chrzanowska on Monday, June 1, 2020

Jak informował portal "Życie": DZIŚ WIELKI DZIEŃ DLA BOŻENY DYKIEL. GWIAZDA OBCHODZI URODZINY. NIKT JEDNAK NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ILE MA LAT

Przypomnij sobie: TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. TOMASZ LIS NIE WIERZY W TO, CO USŁYSZAŁ OD LEKARZA. DIAGNOZA JEST OSTATECZNA

Portal "Życie" pisał również: BARTŁOMIEJ MISIEWICZ ZOSTANIE CELEBRYTĄ? BYŁY POLITYK ŚWIETNIE CZUJE SIĘ W BLASKU FLESZY. WPŁYW NA TO MA JEGO OSTATNIA METAMORFOZA