Marcelina Zawadzka pojawiła się w świecie celebrytów w 2011 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Obecnie pracuje jako prezenterka i aktorka. Poprowadziła imprezę, którą kojarzą wszyscy, czyli Sylwestra Marzeń z TVP 2 w Zakopanem. Jest ciągle w ruchu i aktywnie działa na szklanym ekranie.

Dotychczas Zawadzka pracowała jako prezenterka w „Pytaniu na śniadanie”. Jednak po poważnych oskarżeniach, które padły w jej stronę, i groźbie kary do 8 lat więzienia, przypuszczano, że nie ma już czego szukać w Telewizji Polskiej. Czy rzeczywiście nie jest tam już mile widziana?

Marcelina Zawadzka wróci do TVP?

Oskarżenie Marceliny Zawadzkiej ma związek z karuzelą vatowską zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła prawie 58 milionów złotych. Marcelina Zawadzka pojawiła się już na sali sądowej w Kaliszu.

Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram
Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram
Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram

- Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe (Art. 56. KKS), fałszerstwo faktur (Art. 271. KK), pranie brudnych pieniędzy (Art. 299. KK) – mówiła sędzia Edyta Janiszewska.

Marcelina Zawadzka twierdzi, że „nie dokonała świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem”. W swoim oświadczeniu starała się zrzucić winę za nieprawidłowości na księgowych.

Wydawałoby się, że po tak poważnych zarzutach jej kariera w TVP jest już skończona, przynajmniej do momentu rozwiązania sprawy. Nic bardziej mylnego – jak donosi Pudelek, znajdzie się dla niej ciepła posadka w „Pytaniu na śniadanie”, ponieważ podobno jej nieobecność spowodowała znaczny spadek oglądalności porannego programu.

Media twierdzą, że władze TVP wybaczyły Marcelinie Zawadzkiej, wzięli także pod uwagę głosy telewidzów, którzy chcieli móc znów oglądać ulubioną prezenterkę w pracy.

Marcelina Zawadzka. Źródło: plejada.pl
Marcelina Zawadzka. Źródło: plejada.pl
Marcelina Zawadzka. Źródło: plejada.pl

„Nie takie rzeczy w TVP już wybaczano. Ogłoszenie powrotu Marceliny do pracy na planie programu odbędzie się w czwartek lub piątek. Poprzedzi go łzawy wywiad, w którym skompromitowana celebrytka ma wytłumaczyć widzom całą aferę i nieco wybielić swój wizerunek. Widzowie ją lubią, więc na pewno docenią taką szczerą rozmowę i szybko zapomną jej potknięcia, taką przynajmniej mają nadzieje władze stacji” – ujawnia jeden z informatorów Pudelka.

Przypomnij sobie o… WALORYZACJA EMERYTUR 2021. NAJNOWSZE DONIESIENIA SĄ NIEPOKOJĄCE. CZY SENIORZY W OGÓLE ODCZUJĄ GROSZOWE PODWYŻKI

Jak informował portal Życie: INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ NIE MA WĄTPLIWOŚCI. JUŻ DZIŚ POGODA MOŻE SPOWODOWAĆ OGROMNE STRATY. LEPIEJ UWAŻAĆ

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: CENY OWOCÓW I WARZYW ROSNĄ. ILE TRZEBA ZA NIE ZAPŁACIĆ NA MIEJSKICH TARGOWISKACH