Marcelina Zawadzka pojawiła się w świecie celebrytów w 2011 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Obecnie pracuje jako prezenterka i aktorka. Poprowadziła imprezę, którą kojarzą wszyscy, czyli Sylwestra Marzeń z TVP 2 w Zakopanem. Jest ciągle w ruchu i aktywnie działa na szklanym ekranie.

Obecnie jest prezenterką w programie TVP „Pytanie na śniadanie”. Całkiem niedawno zrobiło się o niej głośno ze względu na medialny spór z Violą Kołakowską dotyczącą koronawirusa. Teraz sprawa jest zupełnie inna.

Czy Marcelinę Zawadzką czeka odsiadka?

Marcelina Zawadzka nie ma łatwego życia. Nad prezenterką zawisły obecnie czarne chmury, gdyż grozi jej nawet 8 lat więzienia za przestępstwo, o które została oskarżone. Wniesiono przeciwko niej jeszcze dwa inne zarzuty. O co chodzi?

Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram
Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram

- Czuję się podwójnie oszukana – oznajmiła prezenterka cytowana przez Lelum.pl. Gwiazda usłyszała łącznie aż trzy zarzuty, które są bardzo poważne.

Ma to związek z karuzelą vatowską zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła prawie 58 milionów złotych. Marcelina Zawadzka pojawiła się już na sali sądowej w Kaliszu.

- Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe (Art. 56. KKS), fałszerstwo faktur (Art. 271. KK), pranie brudnych pieniędzy (Art. 299. KK) – mówiła sędzia Edyta Janiszewska.

– Ciężko mi komentować tę sprawę, bo czuję się w niej podwójnie oszukana. Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał – tłumaczy się Marcelina Zawadzka.

Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram
Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram

Dodała, że nie miała nic wspólnego z rozliczeniami, zaś zewnętrzna firma księgowa w księgach rachunkowych oraz deklaracjach podatkowych uwzględniła także dokumenty z transakcji.

- Oczywiście złożyłam stosowne wyjaśnienia i liczę, że sprawa skończy się pomyślnie, chociaż nie można wykluczyć, że jeszcze będę musiała zapłacić karę za niedopilnowanie nieuczciwego księgowego – poinformowała Zawadzka.

Przypomnij sobie o… MAŁOPOLSKA: SANEPID ZAKTUALIZOWAŁ DANE DOTYCZĄCE KORONAWIRUSA. POJAWIŁY SIĘ NOWE OGNISKA

Jak informował portal Życie: JAK PRZEZ LATA ZMIENIŁA SIĘ PIĘKNA MEKSYKAŃSKA AKTORKA? URODA ODTWÓRCZYNI GŁÓWNEJ ROLI W SERIALU „ESMERALDA” ZACHWYCA

Portal Życie pisał również o… NIESAMOWITE ODKRYCIE BADACZY W SPRAWIE EPIDEMII. ZNALEZIONO PRZECIWCIAŁA, KTÓRE MOGĄ ODMIENIĆ LOSY ZAKAŻONYCH