Losy bohaterów telenoweli „Esmeralda” z zapartym tchem oglądały tysiące Polaków. Był to jeden z pierwszych zagranicznych seriali emitowanych w polskiej telewizji. Jak się okazuje, od jego premiery minęło już ponad 20 lat.

Ulubiona telenowela Polaków

Odtwórczynią głównej roli w popularnej telenoweli była piękna Meksykanka - Leticia Calderón. Jej niesamowita uroda zachwyciła widzów. Jak wygląda aktorka po wielu latach od zakończenia zdjęć do produkcji?

Jak przypomina portal Pikio.pl serial „Esmeralda” był tak bardzo popularny wśród polskich widzów, że stacja TVN emitowała go aż dwukrotnie. Polki nie mogły wyjść z podziwu patrząc na nieziemską urodę Fernando Colunga, natomiast mężczyźni nie spuszczali oczu z tytułowej Esmeraldy.

Jak się okazuje Leticia Calderón tak bardzo przypadła Polakom do gustu, że sama stacja TVN zdecydowała się na zaproszenie aktorki do stolicy Polski. Gwiazda wzięła udział w jednym z telewizyjnych programów. Co więcej, Leticia Calderón zdecydowała się także na wizytę w domu samotnej matki.

Słynną Esmeraldę ugościła sama Magda Gessler, bowiem to właśnie u naszej restauratorki gwiazda zjadła pożegnalną kolację.

Instagram: leticiacalderonpage

Jak obecnie wygląda gwiazda?

Mimo upływu czasu uroda Leticii Calderón wcale się nie zmieniła. Kobieta ma obecnie 51 lat i nadal zachwyca swoim wyglądem. Nadal chętnie zapraszana jest do udziału w meksykańskich serialach.

Aktorka napisała także autobiografię. To właśnie w niej opisała swoje prywatne życie. Jak się okazuje Leticia Calderón dwukrotnie wyszła za mąż. Jest też szczęśliwą mamą dwójki synków. Pierwszy z nich choruje na zespół Downa oraz dysatuonomię. Mimo wielu ciężkich chwil gwiazda nie poddała się ani na moment.

Do dziś wielu z nas doskonale pamięta piękną Esmeraldę. Również z zaciekawieniem oczekiwaliście kolejnych odcinków meksykańskiej telenoweli?

Instagram: leticiacalderonpage

Jak informował portal "Życie”: JAK WYGLĄDA KOLEJNA ŻONA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO? WOKALISTA OBIECYWAŁ CHRONIĆ JEJ PRYWATNOŚĆ, JEDNAK W SIECI POJAWIAJĄ SIĘ ODWAŻNE ZDJĘCIA

Przypomnij sobie: SEBASTIAN KARPIEL - BUŁECKA JEST ZDECYDOWANY NA ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. PAULINA KRUPIŃSKA NIE KRYJE RADOŚCI Z TEGO POWODU

Portal "Życie" pisał również: LEWANDOWSCY UDALI SIĘ NA WAKACYJNY WYPOCZYNEK. GDZIE ZNAJDUJE SIĘ BAJECZNE MIEJSCE ZE ZDJĘĆ POPULARNEJ TRENERKI