Sebastian Karpiel - Bułecka i jego żona Paulina Krupińska od lat tworzą dograną parę. Jednak okazuje się, że chcieliby coś zmienić w swoim życiu. O co dokładnie chodzi?

Szczęśliwe małżeństwo

Paulina Krupińska wyszła za Sebastiana Karpiela - Bułeckę w 2018 roku, mimo że są parą od 2014 roku. Zakochani mają obecnie dwójkę dzieci Antosię, która ma 5 lat i Jędrka, który skończył 3 latka.

Jak informuje portal Pomponik.pl, jakiś czas temu Paulina Krupińska została zatrudniona jako prowadząca jeden z ulubionych programów Polaków „Dzień Dobry TVN”. Wtedy to muzyk musiał podjąć wyzwanie i sam zaczął się opiekować dwójką ich dzieci.

Po pewnym czasie sam wyznał, że nie jest to najłatwiejsza rola do sprawowania. Jednak mimo wszystko cieszy się z tego, że jego żona robi karierę i jest gotów pomóc jej w tym jak tylko może najlepiej.

Doskonale wiemy, że dzieci mimo iż pochłaniają ogromne ilości czasu i energii są dla rodziców najważniejsze i wnoszą do ich życia wiele radości. Jak się okazuje, Sebastian Karpiel - Bułecka i Paulina Krupińska chcieliby jeszcze więcej dziecięcej radości w ich rodzinie.

Instagram: pkrupinska

Para szykuje się na zmiany?

Ostatnio Paulina Krupińska wyznała, że małżeństwo nie wyklucza iż niedługo w ich życiu pojawi się kolejny owoc ich miłości!

- Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są - wyznała Paulina Krupińska podczas wywiadu z portalem Party.

Kiedy zatem możemy spodziewać się radosnej nowiny od małżonków? Tego była modelka nie zdradziła, ale kto wie, może już niedługo uchyli rąbka tajemnicy.

Instagram: pkrupinska

Jak informował portal "Życie”: TVP W OGNIU KRYTYKI? "WAKACYJNA TRASA DWÓJKI" WZBUDZIŁA WIELE SPRZECIWÓW I KONTROWERSJI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: DO SIECI TRAFIŁY ZDJĘCIA DOMU KINGI RUSIN. SZCZEGÓŁY WYSTROJU NAPRAWDĘ ZDUMIEWAJĄ, U WIELU MOŻE POJAWIĆ SIĘ ZAZDROŚĆ

Portal "Życie" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI ZMIENI PO LATACH BARWY KLUBOWE? BAYERN MONACHIUM DOSTAŁ PROPOZYCJĘ TRANSFERU ZAWODNIKA I TO OD GIGANTA