Dopiero niedawno Michał Wiśniewski ogłosił rozstanie z Dominiką Tajner. Jednak jak się okazuje, muzyk zdążył już ulokować swoje uczucia w kolejnej kobiecie. Kim jest wybranka serca Michała Wiśniewskiego?

Kim jest wybranka muzyka?

Od samego początku Michał Wiśniewski obiecywał, że dołoży starań aby chronić prywatność swojej kolejnej partnerki. Jednak jak się okazuje, obietnice te nie mają pokrycia w rzeczywistości.

Podczas pierwszej tury wyborów prezydenckich Michał Wiśniewski opublikował na swoim profilu zdjęcie ze swoją nową partnerką. Oczywiście czujni obserwatorzy od razu odnaleźli profil kobiety na Instagramie.

Jak się okazuje wybranką serca Michała Wiśniewskiego jest Pola Wiśniewska. Z jej instagramowego profilu wynika, że kobieta pasjonuje się fotografią. Wśród wielu zdjęć, na których przeważają ujęcia architektury odnajdujemy także portret muzyka w czarno-białej tonacji.

Instagram: m_wisniewski1972

Fani Michała Wiśniewskiego bez trudu odnaleźli profil nowej partnerki

Co więcej, Michał Wiśniewski na fotografii ma bardzo mocny makijaż, a jego twarz ozdobiona jest przez ogromne ilości kolczyków. Podpis pod zdjęciem mówi sam za siebie.

- Z innego punktu widzenia.

Czy to oznacza, że właśnie tak Pola Wiśniewska widzi swojego partnera na co dzień, z dala od błysku fleszy?

Jak donosi portal Super Express nick kobiety na Instagramie może świadczyć o tym, że muzyk oświadczył się, a jego wybranka przyjęła oświadczyny. Co więcej, media donosiły także, że para niedługo zostanie rodzicami.

Czy w plotkach na temat Michała Wiśniewskiego i jego nowej partnerki jest ziarno prawdy? Tego dowiemy się pewnie już niedługo.

Instagram: wisniewska_pola

Jak informował portal "Życie”: TVP W OGNIU KRYTYKI? "WAKACYJNA TRASA DWÓJKI" WZBUDZIŁA WIELE SPRZECIWÓW I KONTROWERSJI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: SEBASTIAN KARPIEL - BUŁECKA JEST ZDECYDOWANY NA ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. PAULINA KRUPIŃSKA NIE KRYJE RADOŚCI Z TEGO POWODU

Portal "Życie" pisał również: LEWANDOWSCY UDALI SIĘ NA WAKACYJNY WYPOCZYNEK. GDZIE ZNAJDUJE SIĘ BAJECZNE MIEJSCE ZE ZDJĘĆ POPULARNEJ TRENERKI