Za nami pierwsza tura wyborów prezydenckich. Jak doskonale wiemy, niekwestionowanym liderem po niedzielnej turze jest Andrzej Duda, a jego rywalem Rafał Trzaskowski. Druga tura będzie miała miejsce już za niecałe dwa tygodnie.

Celebryci zachęcają do udziału w wyborach

W tym roku w akcję promowania udziału w wyborach bardzo mocno włączyli się celebryci. Na profilach społecznościowych wielu z nich nieustannie pojawiały się zdjęcia oraz filmiki, na których zachęcali do wzięcia udziału w wyborach.

Jak wiemy frekwencja w wyborach prezydenckich osiągnęła ponad 60% więc jest jedną z najwyższych w ciągu ostatnich kilku lat.

Jak informuje Super Express, do czynnego udziału w wyborach zachęcił także Michał Wiśniewski, który na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie przy urnie wyborczej. W wyborze nowego prezydenta towarzyszyła muzykowi obecna żona.

- 31 raz zagłosowałem, 27 Przy urnie wyborczej w tym dziewięć parlamentarnych i 7 prezydenckich :-) po raz pierwszy sam zagłosował mój osiemnastoletni syn jestem z niego bardzo dumny! - brzmi wpis muzyka pod zdjęciem.

Instagram: m_wisniewski1972

Fani są zniesmaczeni

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorzy skupili się jednak nie na wyborach lecz na nowej żonie muzyka. Co ciekawe, wielu fanów mocno skrytykowało poczynania Michała Wiśniewskiego.

- A ja mysle sobie tak, ze Diminika powinna podziekowac numerowi 5, za niedlugo 5 bedzie dziekowac 6....;

- To już jest niesmaczne ani Pan piękny ani zdolny ani za mądry wartości Panie przekazuje. W taki 0rzypatku powinien już być zakaz zawierania związku małżeńskiego. Po co Panu te śluby skoro nie są na całe życie. Rozumiem raz nie wyszło ale 5 ty. To jest uczenie fanów małolatów wartości rodzinnych trudu walki o drugą osobę bycia na dobre i złe razem. Nie to jest pokazywanie że można się znudzić i zmienić. Po co te śluby trzeba było żyć jako narzeczeństwo bo i tak za 3 lata rozwód i kolejna mega przykre i kiepskie;

- Niedługo będzie 6ta, nie ma się co podniecać - to tylko niektóre z wielu komentarzy pod postem artysty (w komentarzach zachowana pisownia oryginalna).

Michał Wiśniewski nie odpowiedział na żaden z postawionych mu przez fanów zarzutów. Artysta nie spodziewał się chyba, że post zwróci uwagę fanów w stronę jego żony, a nie poruszonego tematu, czyli wyborów.

Instagram: m_wisniewski1972

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN WDAŁA SIĘ W POLITYCZNĄ POTYCZKĘ? GWIAZDA STANOWCZO ODPOWIEDZIAŁA NA KRYTYKĘ

Portal „Życie” pisał również: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW