W niedziele miała miejsce pierwsza tura wyborów prezydenckich. Jak się okazuje liderem jest obecnie Andrzej Duda, który ma dość znaczną przewagę nad Rafałem Trzaskowskim. Jednak wszystko rozstrzygnie się w drugiej turze, która będzie mieć miejsce za niespełna dwa tygodnie.

Ważne wydarzenie dla Polaków

W tym roku w promowanie tego, jak ważny jest udział w wyborach prezydenckich włączyło się wielu celebrytów, którzy na swoich profilach na Instagramie publikowali zdjęcia i filmiki zachęcające do udziału.

Co ciekawe, frekwencja w tegorocznych wyborach była niesamowicie wysoka. Czy to za sprawą właśnie takich akcji promocyjnych?

Wśród osób, które bardzo mocno promowały udział w wyborach znalazła się Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan. Na profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie sprzed lokalu wyborczego.

jak donosi portal Pudelek.pl, Małgorzata Rozenek - Majdan nie omieszkała po cichu zasugerować na kogo oddała swój głos. Jak się okazuje spotkało się to z gorącą krytyką.

Instagram: m_rozenek

Sugestia spotkała się z ostrym komentarzem

- Trzasnęliśmy to #wybory2020 #idźnawybory - napisała gwiazda pod zdjęciem na Instagramie.

Natychmiast pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek - Majdan zaczęło się pojawiać mnóstwo komentarzy. Wśród nich był znalazł się również taki:

- Matko... Przestaję obserwować. Widocznie chce pani, aby Henio uczył się w szkole, jak ma się masturbować, bo akurat Trzaskowski wprowadza takie rzeczy do programu. Wstyd... .

Żona byłego piłkarza nie pozostała dłużna wobec swojej obserwatorki i natychmiast odpowiedziała na opublikowany komentarz:

- Skąd Wy bierzecie te bzdury? Powtarzane jak legendy o czarnej Wołdze.

Chyba nikt nie spodziewał się, że publiczne wyrażenie własnej opinii przez gwiazdę spotka się z tak ostrym komentarzem. Kto ma rację w tym sporze?

Instagram: m_rozenek

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ