W niedziele miała miejsce pierwsza tura wyborów prezydenckich. Jak się okazuje liderem jest obecnie Andrzej Duda, który ma dość znacznąprzewagę nad Rafałem Trzaskowskim. Jednak wszystko rozstrzygnie sięw drugiej turze, która będzie mieć miejsce za niespełna dwa tygodnie.

Ważne wydarzenie dla Polaków

W tym roku w promowanie tego, jak ważny jest udział w wyborach prezydenckich włączyło sięwielu celebrytów, którzy na swoich profilach na Instagramie publikowali zdjęcia i filmiki zachęcające do udziału.

Co ciekawe, frekwencja w tegorocznych wyborach była niesamowicie wysoka. Czy to za sprawąwłaśnie takich akcji promocyjnych?

Wśród osób, które bardzo mocno promowały udział w wyborach znalazła sięMałgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan. Na profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie sprzed lokalu wyborczego.

jak donosi portal Pudelek.pl, Małgorzata Rozenek - Majdan nie omieszkała po cichu zasugerować na kogo oddała swój głos. Jak sięokazuje spotkało sięto z gorącą krytyką.

Instagram: m_rozenek

Sugestia spotkała się z ostrym komentarzem

- Trzasnęliśmy to #wybory2020 #idźnawybory - napisała gwiazda pod zdjęciem na Instagramie.

Natychmiast pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek - Majdan zaczęło siępojawiać mnóstwo komentarzy. Wśród nich był znalazł sięrównież taki:

- Matko... Przestaję obserwować. Widocznie chce pani, aby Henio uczył się w szkole, jak ma się masturbować, bo akurat Trzaskowski wprowadza takie rzeczy do programu. Wstyd... .

Żona byłego piłkarza nie pozostała dłużna wobec swojej obserwatorki i natychmiast odpowiedziała na opublikowany komentarz:

- Skąd Wy bierzecie te bzdury? Powtarzane jak legendy o czarnej Wołdze.

Chyba nikt nie spodziewał się, że publiczne wyrażenie własnej opinii przez gwiazdęspotka sięz tak ostrym komentarzem. Kto ma racjęw tym sporze?

Instagram: m_rozenek

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ