Niedługo będzie miał premierę teledysk, w którym zagrała córka Michała Wiśniewskiego - Fabienne Wiśniewska.

Dzieci muzyka zaskakują talentem

Znany polski wokalista jest tatą czwórki dzieci: Etiennette, Vivienne, Fabienne oraz Xaviera. Okazuje się, że rodzice zarazili swoje dzieci pasją do muzyki, bowiem w najnowszym teledysku Michała Wiśniewskiego będziemy mogli oglądać Fabienne Wiśniewską.

Jednak to nie pierwsze dziecko Wiśniewskiego, które zabłyśnie w świecie show biznesu. Już jakiś czas temu Michał Wiśniewski nominował swoją córkę, Etiennette do słynnego #hot16challenge2. Natomiast Vivienne Wiśniewska nagrała swój utwór.

Jak donosi portal Plotek.pl, również syn Michała Wiśniewskiego, Xavier jest związany z muzyką. Okazuje się, że chłopak pracuje już w zespole ojca.

Instagram: m_wisniewski1972

Córka Wiśniewskiego wystąpi w jego teledysku

Michał Wiśniewski jest tak dumny ze swojej córki, Fabienne, że zdjęcia z planu do nadchodzącego teledysku opublikował już na swoim profilu na Instagramie. Jak dowiadujemy się z podpisu pod zdjęciem, nowy klip pojawi się w sieci już za kilka dni, bowiem premiera zaplanowana jest na 29 czerwca!

- Zdjęcia z planu zdjęciowego pojawiły się także na instagramowym profilu jego producenta.

Za nami plan dla Michała Wiśniewskiego, a główną rolę grała Fabbka. Już niedługo efekty! - brzmi zapowiedź pod postem.

Stylizacja, w której wystąpiła Fabienne na pewno zaskoczy niejednego fana Michała Wiśniewskiego. Jak widać na opublikowanych zdjęciach córka muzyka wystąpiła w mocnym, punkowym ubiorze.

Jak sprawdzi się Fabienne w teledysku do utworu swojego taty? I czym jeszcze zaskoczą nas dzieci Michała Wiśniewskiego, które bez wątpienia odziedziczyły talent po rodzicach.

Instagram: smolastudio

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE