Anna Lewandowska wraz z mężem, Robertem Lewandowskim bardzo chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Jednak mimo tego, że regularnie publikują zdjęcia z miejsc, które odwiedzają, nigdy nie podają lokalizacji, w której obecnie się znajdują. Nie inaczej jest i tym razem.

Szczęście rodziny Lewandowskich

Małżeństwo tworzy szczęśliwy związek i wraz z dwójką swoich córeczek starają cieszyć się każdą chwilą spędzoną razem. Nie ulega wątpliwości, że rodzina Lewandowskich jest chyba najpopularniejszą rodziną w naszym kraju.

Niedawno Lewandowscy dzielili się zdjęciami z pierwszych dni życia swojej drugiej córeczki - Laury. Maleństwo przyszło bowiem na świat 6 maja tego roku.

Instagram: annalewandowskahpba

Jakie miejsce wybrali na tegoroczne wakacje?

Obecnie cała rodzina udała się na wymarzony i wyczekany urlop. Zdjęcia z cudownie urządzonego ogrodu, możemy podziwiać na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej.

- Prosto z krótkiego urlopu - podpisała zdjęcie sportsmenka.

Pod postem natychmiast pojawiły się setki komentarzy od fanek trenerki. Większość z nich chwali się swoimi osiągnięciami, które udało im się zrealizować dzięki treningom Anny Lewandowskiej. Nie brakuje również słów pełnych podziwu dla trenerki.

- Trening dzisiaj zrobiony!!!💪 bardzo potrzebne wyciszenie! Dzięki Aniu za taką dawkę motywacji, jesteś niesamowita!!!;

- Eh zazdroszczę tego urlopu na maxa ❤️;

- Sweet Laurka piękna Ania🔥❤️😘 - to tylko niektóre z wielu komentarzy, które pojawiły się na profilu Anny Lewandowskiej.

Nikt nie jest jednak w stanie ocenić, gdzie obecnie przebywają Lewandowscy. Nie ulega jednak wątpliwości, że ogród jest po prostu przepiękny, a sama trenerka na zdjęciu tryska radością!

Instagram: annalewandowskahpba

Jak informował portal "Życie”: TVP W OGNIU KRYTYKI? "WAKACYJNA TRASA DWÓJKI" WZBUDZIŁA WIELE SPRZECIWÓW I KONTROWERSJI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: SEBASTIAN KARPIEL - BUŁECKA JEST ZDECYDOWANY NA ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. PAULINA KRUPIŃSKA NIE KRYJE RADOŚCI Z TEGO POWODU

Portal "Życie" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI ZMIENI PO LATACH BARWY KLUBOWE? BAYERN MONACHIUM DOSTAŁ PROPOZYCJĘ TRANSFERU ZAWODNIKA I TO OD GIGANTA