Jak podaje "wp.pl", Marcelina Zawadzka postanowiła wyciszyć się na łonie natury w towarzystwie przyjaciół. W tym celu wyjechała poza Warszawę, nad jezioro. Na mediach społecznościowych pojawiła się fotorelacja z tych uroczych chwil.

Marcelina Zawadzka - kobieta o wielu talentach

Pojawiła się w świecie celebrytów w 2011 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Obecnie pracuje jako prezenterka i aktorka. Poprowdziła imprezę, którą kojarzą wszyscy, czyli Sylwestra Marzeń z TVP 2 w Zakopanem. Jest ciągle w ruchu i aktywnie działa na szklanym ekranie. Nic zatem dziwnego, że postanowiła nieco odpocząć na łonie natury, bez zasięgu w telefonie i miejskiego zgiełku.

Instagram

Po szybkim "resecie", szybciutko wróciła do zajęć i pojawiła się rano w "Pytaniu Na Śniadanie", które z radością poprowadziła. Ogrodowe studio robi ogromne wrażenie. Jest tam ciepło, wiosennie i zielono.

Co mówiła w 2015 roku, gdy okazało się, że będzie prowadzącą "Pytania Na Śniadanie"? Przypomnijmy, że wówczas mijały cztery lata od wyborów Miss, które Marcelina zwyciężyła.

To dla mnie ogromne wyzwanie, ale lubię ludzi, lubię z nimi rozmawiać, otrzymywać od nich energię. Tomasz Wolny jest profesjonalnym dziennikarzem, od którego będę się uczyć warsztatu. To, że zostałam wybrana do współprowadzenia programu, to dla mnie zaszczyt i duży kredyt zaufania od produkcji. Mam nadzieję, że nikogo nie zawiodę.

YT

Jak myślicie? Zawiodła, czy świetnie sobie radzi? Jest niezwykle utalentowana i wciąż piękna. Nie da się zaprzeczyć, że każda z kobiet ma w sobie naturalne piękno.

O tym pisaliśmy: Niemalże każdy na świecie przygotowuje herbatę w zły sposób. Ekspert wyjaśnia, w czym tkwi błąd

Zerknij także tutaj: "Tytusa, Romka i Atomka" pamięta niemal każdy. Twórca tej kreskówki, Papcio Chmiel, obchodzi już 97. urodziny

Przypomnij sobie też o tym: Małgorzata Rozenek – Majdan napisała zaskakujące słowa na swoich mediach społecznościowych. Rozwiała wątpliwości fanów na temat związany z jej ciążą