W lutym bieżącego roku, rodzina Lecha Wałęsy znów się powiększyła. Wszystko za sprawą małego Karolka, syna córki Lecha Wałęsy – Magdaleny. Mały Karolek przyszedł na świat 5 lutego 2020 roku. Wiadomością o narodzinach maluszka podzielił się zięć prezydenta – Lech Artur Wałęsa, który umieścił wpis na swoim Facebooku.

Jak wygląda Karolek?

Magdalena Wałęsa Lech Artur Wałęsa – mąż córki byłego prezydenta, który po ślubie zdecydował się przyjąć nazwisko żony, zostali rodzicami. Ich syn przyszedł na świat 5 lutego 2020 roku w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku.

Lech Artur Wałęsa postanowił opublikować zdjęcie Karolka na swoim profilu na Facebooku. Widać na nim jak maluch leży w ramionach jego mamy – Magdaleny.

„Moje maleństwa dwa :-) ( Karolek )”, podpisał zdjęcie Lech Artur Wałęsa.

Do kogo podobny jest maluch?

Redakcja „Faktu” skontaktowała się ze świeżo upieczonym tatą i spytała do kogo, zdaniem rodziców oraz bliskich przyjaciół i rodziny, podobny jest mały Karol. Jak zdradził zięć byłego prezydenta, zdaniem wszystkich to czysty dziadek!

„Pierwsza zauważyła to moja siostrzenica, ale teraz mówią o tym inni. Podobieństwo do dziadka Lecha jest uderzające, a ja się śmieję, że już ma powodzenie u kobiet, bo wszystkie panie są nim zachwycone, począwszy od babć po pielęgniarki”, zdradza w rozmowie z dziennikiem Lech Artur Wałęsa.