Magdalena Ogórek to kobieta, która od lat stara się zaistnieć w polskim show biznesie. Z tego powodu Magdalena Ogórekwcześniej próbowała swoich sił w polityce kandydując z ramienia SLD na prezydenta. Obecnie pracuje w Telewizji Polskiej, gdzie nie raz wywołała już prawdziwą burzę.

Magdalena Ogórek należy do osób, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym

Magdalena Ogórek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jak twierdzą niektórzy, Instagram stał się dla dziennikarki idealnym miejscem do rozwijania jej celebryckich aspiracji. To właśnie tam Magdalena Ogórek dzieli się zdjęciami i relacjami ze swojego życia. Na profilu dziennikarki nie brakuje także refleksji.

Ostatnio Magdalena Ogórek pochwaliła się internautom pewnym zdjęciem. Było to związane z wyjątkową okazją. Jaką?

Magdalena Ogórek 23 lutego obchodziła swoje 41 urodziny. Z tej okazji postanowiła pochwalić się na Instagramie zdjęciem z młodości. Jak na wspominki celebrytki zareagowali Internauci?

Magdalena Ogórek zamieściła na Instagramie prawdziwy przekrój zdjęć ze swojego życia. Dziennikarka pokazała nie tylko swoje dziecięce zdjęcia, ale także te z lat nastoletnich. Pod zdjęciami zamieściła krótki wpis o treści:

- Moja urodzinowa refleksja brzmi bardzo głęboko, filozoficznie i sentymentalnie: „jak ten czas leci”! - napisała Magdalena Ogórek.

Pod postem Magdaleny Ogórek zawrzało. Obserwujący składali dziennikarce nie tylko życzenia. Pojawiły się także komentarze, w których fani dziennikarki zachwycają się jej urodą. Trzeba przyznać, wyrosła na naprawdę piękną kobietę.

Zobaczcie sami:

Zobacz także: MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZATUDNIŁ SWOJEGO SYNA. CZYM ZAJMUJE SIĘ NASTOLATEK